Дозвілля, Особистості, У фокусі

«І тут він повертається з молоком і хлібом»: Даніель Салем поділився зворушливою історією з фронту

Гостем другого випуску програми «Тихий вечір з Оленою Кравець» на каналі «Дом» став популярний ведучий, актор і ресторатор, а зараз боєць ЗСУ Даніель Салем. Розвідник з позивним «Соєр» в інтерв’ю Олені Кравець поділився історією з фронту, яка найбільше торкнулася його серця, та розповів, що найперше робить, коли повертається до Одеси.

На початку повномасштабного вторгнення Даніель Салем відразу пішов до військкомату, спочатку був у теробороні, згодом потрапив на передову в підрозділ розвідки. Зараз Даніель Салем — старший розвідник. За час боїв був поранений. В ефірі каналу “Дом” він розповів про будні українського військового і про те, що найперше робить, коли буває вдома.

“Є дуже крута історія. Ми були за Покровськом [на Донеччині], і там був маленький бій, десь 15 хвилин. І ми усі перезаряджалися. Ми засіли у затишному місці, й сидимо. Тиша така. І тут я чую, як хтось біжить до нас. Повертаю голову й бачу — хлопчик, маленький хлопчик, йому десь 8 років. Він у футболці “Реал Мадрид”, сині шорти та у кроксах таких бруднючих. Він такий біжить до нас: “Хлопці, як ви?” Ми такі сидимо: “Нормас”. І він такий: “Їсти будете?” Ти розумієш, для мене цей хлопець в той момент як Ісус був. Я йому кажу: “Так, хочу кефір і хліб”. Я насправді дуже люблю кефір і хліб, і мені дуже цього хотілося. І він такий: “Зараз”. І побіг. Сидимо далі. І тут повертається — молоко і хліб: “Пацани, кефіру не було, а є молоко, свіже молоко”. Беремо молоко, беремо хліб. Я йому: “Малой, дякую!” А він повернувся до мене, заглянув мені в очі та говорить: “Я не малой, я — Жека”. І я побачив такого українського дуже потужного хлопця. І коли він це сказав, він не побіг, він гордо пішов.  Я пам’ятаю його очі, як він це сказав. Я пам’ятаю, з якою гордістю він це робив, допомагав нам, військовим. А там насправді обстріли. І я зрозумів тоді, що нашу націю не зламати», – говорить Даніель Салем в ефірі каналу “Дом”.

https://youtu.be/viaFB8pN5b8

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь