Мода, Новини моди

Бренд MARCHI випустив у продаж нову колекцію spring-summer-2021

Колекція «Екліпс» присвячена наближенню весни, пробудженню природи і прагненню до перемоги. Адже Екліпс – це легендарний непереможний скакун, який народився в день повного сонячного затемнення і затьмарив на скачках усіх своїх конкурентів. Натхненні естетикою кінного спорту, дизайнери розробили вітровки зі спеціалізованих тканин з удосконаленими захисними властивостями проти вітру і дощу, з лаконічними формами та декількома варіантами довжини. Всі вироби нової колекції протестовані і ретельно опрацьовані. Партнером зйомки традиційно став Saucony. Взуття бренду підкреслило нові спортивні образи колекції.

Головною текстурою в колекції стала стьобана тканина, яка зараз на піку популярності. Мінімалістичні силуети, вільні форми – зручні та легкі – чудово впишуться у будь-який гардероб. Основний кольоровий акцент – білий та світло лимонний, що асоціюються зі свіжістю весняного сезону, також палітру колекції складають впевнені базові кольори – сірий і хакі. Важлива деталь в вітрівках «Екліпс» – світловідбиваючий кант на рукавах: це не тільки цікавий елемент, але і турбота про безпеку клієнтів.

Колекція «Екліпс» середньої цінової категорії. Можливість комбінувати речі – відмінна риса колекції, що створює капсульність. Незважаючи на те, що кожен її елемент – самостійна одиниця, всі речі гармонійно поєднуються між собою: це відображено в кампейні нової весняної колекції MARCHI.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь