Світська хроніка

“Родина року”-2021: DZIDZIO, Ольга Сумська, Павло Зібров та інші зірки привітали номінантів премії (ФОТО)

18 березня у розкішному Event Hall Regent Hill відбулося урочисте нагородження переможців почесної премії “Родина року”-2021, яка цьогоріч вперше пройшла в Києві і має всі шанси стати традиційною.

Ірина Оськіна та Ірина Климович – організатори премії “Родина року”

Успішна держава починається із щасливої родини, бо кожна людина, насамперед, піклується про затишок і добробут близьких, це найважливіше для всіх нас”, – діляться думками організатори премії “Родина року” Ірина Климович та Ірина Оськіна.

На створення премії нас надихнули, як відомі міцні українські сім’ї митців, артистів та спортсменів, так і звичайні багатодітні родини, яких ми маємо знати і вшанувати, бо саме вони плекають наше майбутнє.”, – впевнена засновниця премії “Родина року”-2021 Ірина Оськіна.

Віталій Козловський

Головна мета івенту – нагадати суспільству, що кожна родина – важлива і особлива, а сімейні цінності насправді безцінні і саме це запорука відродження та розквіту нації.

Організатор премії “Родина року” Ірина Оськіна

Цьогорічна церемонія, на якій було відзначено нагородами більше сорока номінантів, вразила гостей вишуканістю та витонченістю.

Серед представників оргкомітету премії зіркове журі – Ольга Сумська, Олег Пінчук, Марина Кінах, Михайло та Валерія Присяжнюки, Михайло Ларін, Світлана Вольнова, Вʼячеслав та Ірина Дюденко та Владлен Неклюдов. Також до оргкомітету входили Олександр Вознюк, Наталя Ритвіна, Іван Степурін, Юлія Гершун.

Член журі Михайло Присяжнюк
Член журі Світлана Вольнова

Сімейний Оскар отримали більше 15-ти родин з усієї України, серед яких чудові сім’ї телеведучої 1+1 Валентини Хамайко та Андрія Оністрата, телеведучого каналу «Україна» Тимура та Інни Мірошниченко, співачки Камалії та Мохаммада Захура, народного артиста України Павла і Марини Зібрових, актора Дмитра Ступки та Поліни Логунової та інших відомих зірок, українських родин та багатодітні сімʼї, які виховують не менше дванадцяти діточок (повний список імен номінантів, гостей та партнерів на офіційному сайті проекту)

Павло Зібров

Дизайнер Елай Рукос може пишатися титулом “Тато Року”, а “Зірковою мамою” стала Катерина Бужинська. Гран-прі “Мама Року” отримала рестораторка Лілія Олійник. Номінанти та переможці премії ділилися секретами успішного поєднання батьківства із творчою або професійною діяльністю.

Номінанти премії “Родина року” Тимур та Інна Мірошниченко
Переможниця в номінації “Дитина року” Данієла Шапочнікова

Юну киянку Данієлу Шапочнікову — співачку та майбутню зірку льодових арен нагородили званням «Дитина року».

Камалія
Учасник спецномінації “Гордість країни” Іван Марчук

Родзинкою проекту стала номінація «Гордість країни» – особлива відзнака для тих, хто прославляє Україну на весь світ. Цьогоріч із тріумфом вітали її переможців – голлівудську акторку українського походження Міллу Йовович, головного лікаря-кардіохірурга України Бориса Тодурова, видатного митця Івана Марчука, відому тележурналістку, ведучу ТСН.Тиждень Аллу Мазур та письменника Володимира Нікітенка.

Михайло Хома (DZIDZIO) та Павло Зібров

“Ми вдячні організаторам родина року за можливість бути партнером такого важливого та ціннісного заходу. Компанія Opti – це потужний сімейний бізнес, заснований батьком та сином. Тому нам одразу відгукнулась ідея організаторів. Життя – це постійний та прогресуючий рух. А ми, як компанія з 15-річним досвідом, що працює на комфорт клієнтів в Україні та Європі, чудово розуміємо важливість цінностей в русі. Бути вільним, мудрим та будувати родину в любові – це самі ті цінності, що складаються в міцний фундамент нашого життя. У залі під час нагородження була неймовірна атмосфера, яка буде зігрівати кожного з нас досить тривалий час. Національна премія Родина Року надихає на любов. А Opti надихає на рух вперед!” – ділиться враженнями Засновник міжнародної логістичної компанії Opti Петро Ковтун

Учасники номінації “Родина року” Петро та Анастасія Ковтун

«Родина Року»-2021 стала справжнім святом щирості, любові та єдності. Гостей вітали піснями зірки-номінанти Павло Зібров, дует Анна-Марія, Камалія, Катерина Бужинська, Наталія Валевська, а також Віталій Козловський та інші.

Учасниці показу DRESS ME – зіркові моделі та представниці Асоціації королев України

Дивовижні fashion-перфоманс від іменитого бренду Dress me за участю зіркових номінанток премії Камалії, Катерини Бужинської, Олени Філонової, Анни Гомонової та учасниць Асоціації королев України – був грандіозним і незабутнім.

Віталіна Ющенко

Нагороджували переможців премії DZIDZIO, Святослав та Христина Гринчуки, Євген Клопотенко, Ольга Атанасова, Олександр Прохоров, Віталіна Ющенко, В’ячеслав Соломка, Катерина Файн, Ірина Бактиая та інші.

Олександр Прохоров

Розважали гостей іскрометний ведучий – шоумен Дядя Жора (Вадим Мичковський).

Дядя Жора та родинний дует Анна-Марія
Головний редактор журнала GLORY Лала Цукерман

Фундатори проекту вдячні усім чудовим родинам, що взяли участь у події та надихнули українські сім’ї своїм славним прикладом.

Іван Степурін – партнер премії Родина року
Катерина Файн
Члени журі Вʼячеслав та Ірина Дюденки
Данило Котик
Ірина Долгопола – Мама року
Тетяна Савіцька – Мама року
Антон Гончар з дружиною

Генеральний партнер:
Event Hall Regent Hill

Офіційний перевізник:
Opti

Приймаючий партнер:
Bakkara

Партнери: 

Самміт-Книга, Sister`s Aroma, Elemis, Colordance, Phytomer, Deborah, Hydrafacial, ISCLiNiCAL, Skin&Soul care space, Oskina Oils, Floranna, Європак, Magis, De La Mark, Amoreshop, Dr. Linessa, Dress Me, Serebrova, Асоціація королев України, Plombear, кондитерська фабрика Деліція, Молоко від фермера, Serena Wines, SOVA, Tendens, Oksana Shtakina, Кадрики, Oscar, Unmomento, Citrus Balloons&Decor, VitaModels, BodyLike, Mizrakh productions, Sushi Avenue, Рис&Рыба, Emb.art, Saperavi, Гойра, Зоряна Кириленко, Kozlovskaya, Viktoriya Family, Red Foxes, 

Генеральний інформаційний партнер: FASHIONTV UKRAINE 

Інформаційні партнери: Jetsetter, 4 канал, 33 канал, Аллатра, Gossip, GLORY, Автоледі, Cosmolady, Телетиждень, Телескоп, Мир детства и Чудес, Queen magazine, Main People, TOUCH,  TV.ua, Ivona, Tochka.net, Kolobok.ua

 

https://youtu.be/AHlVjsG0EBc

 

Фото: Jetsetter, Олександр Рибка, Лідія Тропман

Текст: Прес-служба премії (PR agency Лали Цукерман GLORY) 

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь