Новини моди

Асоціація королев України на Дубайському тижні моди Vie Fashion week

Шість незабутніх листопадових днів цього року представниці Асоціації королев України провели під яскравим сонцем гостинного Дубай, відомого усьому світу не лише величними мечетями, музичними фонтанами, розкішними готелями, а й традиційним Дубайським тижнем моди Vie Fashion week.

Українські красуні, серед яких були титуловані Королеви, учасниці конкурсу Grand Queen Ukraine, а також амбасадори партнерського бренду, дефілювали як моделі на найзнаменитішому та наймасштабнішому подіумі Близького Сходу.

Засновниці Асоціації королев України Ірина Оськіна та Олена Голуб

У рамках Дубайського тижня моди Vie Fashion week іменитій та заможній публіці, що злетілася з різних куточків земної кулі, були представлені колекції топових дизайнерів з Італії, США, Казахстану, України, Індії – розкішні вечірні сукні і кардигани з м’якого оксамиту та легкого шовку з леопардовим принтом, ексцентричні шкіряні комплекти, унікальні головні прикраси, які з цілковитою підставою можна віднести до витворів декоративно-ужиткового мистецтва.

Програма східного тижня моди була неймовірно насиченою та різноманітною для всіх її учасників. Кожному виходу українських моделей на білосніжний дубайський подіум передувала найсерйозніша підготовка. А це щоденні кастинги, репетиції дефіле, візаж та зачіски від найкращих майстрів, які займаються мистецтвом створення образу. Однією з нетривіальних подій, що відбулися на дивовижній землі Аравійського півострова у ці дні, була фотосесія представниць Асоціації королев України у пустелі серед піщаних барханів. А завершилося перебування наших чарівних дівчат на Дубайському тижні моди Vie Fashion week воістину з королівським розмахом – прогулянкою на яхті Перською затокою та фінальною гала-вечерею.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь