Афіша, Вибір редакції, Куди піти

Blogger Awards 2021: у Києві нагородять найкращих інфлюенсерів України.

20 червня о 18:00 відбудеться четверта Всеукраїнська церемонія нагородження блогерів в різних номінаціях.

 

Цього року будуть обрані найкращі блогери в номінаціях «Топ-блогер», «Найкращий експертний блог», «Найкращий lifestyle-блог», «Food-блогер», «Найкращий блогер-телеведучий», «Найкращий зірковий блог» та в інших. Найкращих блогерів обирає аудиторія, яка протягом трьох тижнів голосує за улюблених інфлюенсерів та підтримує їх у номінаціях на сайті.

Цього року в номінації потрапили не тільки інстаграм-блогери, а і телеведучі, співаки, зірки. Наприклад, у номінаціі «Накращий зірковий блог» Катя Осадча, Злата Огнєвіч, Леся Нікітюк, Ольга Сумська, Олександр Педан, Юрій Ткач, а на звання «Найкращий блогер-співак» номіновані Артем Півоваров, Анна Трінчер, Jerry Heil, Олег Кензов та інші.

Ведучі заходу: телеведуча та блогер Монро та Катя Краснікова – теле і радіо ведуча, ведуча весільної церемонії в проекті «Одруження наосліп» на каналі 1+1.

Церемонія нагородження відбудеться у Grand Admiral resort&spa. Спеціальні гості: Злата Огнєвіч, Артем Півоваров, Остап Панчішин, Данієль Салем, Богдан Юсипчук та багато інших.

Тетяна Савіцька

Організатори заходу: Татьяна Савицкая «Tysovka Blogerov» , и Пащенко Елена “BlogerZone”

Дата та місце проведення:
?20 червня 2021;
⏰18:00;
?Grand Admiral resort & spa, м.Ірпінь, вул.Варшавська, 116.

?З питань акредитації ЗМІ:
+380(093) 160 78 64 – Татьяна
tatiana.savitskaa@gmail.com ;
+38(095)228 25 04 – Елена ;

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь