Black transf: Нова колекція JULIYА KROS

Estimated read time 1 min read

Black transf – це і трансформація і транс, в який занурює чорний колір, відкриваючи всю свою магічну сутність.

Головною надихаючою складовою колекції SS2022 JULIYА KROS є тканина, що володіє м’якістю, фактурою і здатністю тримати форму або спадати в драпіруваннях. Саме ця здатність матеріалу може дослівно передати жіночу гнучкість характеру і чуттєвість. Ця ж тема знаходить продовження в наступній ідеї колекції – можливості трансформації речі. Деякі моделі мають можливість створювати до п’яти образів в рамках однієї. Головні і знакові речі в колекції – сукні-сорочки і піджаки, а також сукні в білизняному стилі як база для доповнення трансформуються деталями. З огляду на присутность в колекції жакетів і легких плащів в поєднанні з легкими сукнями – її можна назвати міжсезонного.

Характер колекції підкреслюють тактильно комфортні тканини, будучи основною складовою натхнення дизайнера. Вибір був зроблений на користь таких матеріалів як бамбук, кропива, коноплія та котон. Кольори чорний і білий – базові, основні кольори – ДНК бренду, найбільш яскраво передають складність і деконструкцію в крої. Додаткова палітра – світло-оливковий, світло-сірий і денім.

IІдеально доповнило колекцію чоловіче та жіноче монохромне взуття від Lаurа Frаnchi  та Leko Spаce: мюлі, босоніжкі, кросівкі. Хітом колекції стали жіночі мюлі з принтом “зебра”, які зібрали найбільше вподобань гостей та кліентів бренду. Та Італійський бренд косметики – MURÀN. MURÀN – це ВИСОКА КУХНЯ КРАСИ.

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours