Мода, Новини моди, Стиль зірок, Тренди

Girls support girls: благодійна ініціатива від бренду CHER’17 та фонду «Марш Жінок»

Знак жіночої солідарності та підтримки одна одної у ці важкі часи знаходить втілення.

Український бренд CHER’17, який не тільки творить прекрасний одяг та надихає дівчат бути чудовими щодня, але й виконує соціальну місію — об’єднує жінок і нагадує, наскільки важливо підтримувати одна одну всіма можливими способами (компліментами, посмішками, лайками під фото і т.д.), особливо в цей хаотичний період.

Тому команда CHER’17 знову співпрацює з благодійним фондом “Марш Жінок”, щоб допомогти жінкам, постраждалим від війни. Результатом цієї співпраці стала футболка з написом “Girls support girls” (“Дівчата підтримують дівчат”). Цей простий, але значущий напис сам по собі є символом жіночої солідарності. Його візуалізацією стало відео з гаслом “CHER’17 – це світ, де дівчина підтримає дівчину”, в якому героїні часто зіштовхуються з осудом, але завжди знаходять розуміння та підтримку одна в одній.

 

Футболка представлена в трьох колірних варіаціях (біло-рожева, біло-блакитна та біло-помаранчева) і вже доступна у всіх магазинах CHER’17, а також онлайн. За кожну продану одиницю футболки 100 гривень будуть передані до фонду “Марш Жінок”.

Приєднуйтеся до ініціативи, підтримуйте одна одну і пам’ятайте, що разом ми зможемо все!

Вам також має сподобатись...