ADASTRA CINEMA представляє ексклюзивний фінальний український трейлер стрічки ГОЛОДНІ ІГРИ БАЛАДА ПРО СПІВОЧИХ ПТАШОК І ЗМІЙ

Estimated read time 1 min read

Вже 16 листопада по всій Україні виходить до прокату приквел однієї з найуспішніших франшиз в історії кіно – “Голодні ігри”, зняті за світовими бестселерами Сюзанни Коллінз. За два тижні до релізу стрічки ми раді презентувати ексклюзивний фінальний трейлер фільму “Голодні ігри: Балада про співочих пташок і змій”. 

Дивіться трейлер:

Вихід трейлера приурочено до старту офіційної промо-кампанії стрічки по всьому світу. Творці “Голодних ігор” отримали тимчасову згоду з Гільдією акторів США (SAG-AFTRA) на участь зірок однієї з головних прем’єр цієї осені у промоушені проєкту під час страйку. 

Зазначається, що фільм культового режисера Френсіса Лоуренса відповідає критеріям профспілки, тому що Lionsgate не входить до складу Альянсу продюсерів кіно та телебачення (AMPTP) і студія погоджується з умовами Гільдії. Варто зазначити, що нові “Голодні ігри” – це найбільш високобюджетний проєкт з тих, хто отримав таку угоду. Таким чином, “Голодні ігри: Балада про співочих пташок і змій” стане єдиним великим голлівудським проєктом, який отримає масштабну повноцінну промо-кампанію з липня 2023 року.

Головні ролі у картині, дія якої розгортається за 64 роки до подій “Голодних ігор”, виконали Том Бліт, Рейчел Зеглер, Пітер Дінклейдж, Хантер Шафер, Джейсон Шварцман та лауреатка премії “Оскар” Віола Девіс. Режисером знову виступив Френсіс Лоуренс, постановник трьох частин оригінальної франшизи, а також блокбастерів “Костянтин: Володарь темряви” та “Я – легенда”. 

“Голодні ігри: Балада про співочих пташок і змій” розповідає про молодого Коріолана, який є останньою надією його роду, колись гордого клану Сноу, що впав в немилість післявоєнного Капітолію. Оскільки його статки та життя опиняються під загрозою, Сноу неохоче стає наставником Люсі Грей Берд, триб’юта зі збіднілого 12-го Округу. Але після того, як Люсі Грей зачаровує аудиторію Панема, Сноу бачить можливість змінити їхню долю. Незважаючи на те, що все, над чим він працював, висить на волосині, Сноу об’єднується з Люсі Грей, щоб переломити ситуацію на свою користь. Розриваючись між добром та злом, Сноу вирушає в гонку з часом, щоб вижити і з’ясувати, чи стане він зрештою співочою пташкою чи змією.

Стрічка виходить до українського прокату 16 листопада, у тому числі у форматах IMAX та 4DX. You May Also Like

More From Author