LifeStyle, Інтервʼю, Карʼєра, Особистості

Анастасія Шаповалова: “Люблю і поважаю людей, тому моя місія ‒ захищати їх”

У юристів-професіоналів кожна справа ‒ унікальний лабіринт викликів та можливостей. Історії успіху не створюються самі собою. Сьогодні разом із винятковою особистістю та засновницею адвокатської агенції  Royal Lawyers Анастасією Шаповалова занурюємося у захоплюючий світ правової експертизи, подорожуючи складними  шляхами правового експертного мистецтва.

 

Анастасіє, розкажіть детальніше про вашу юридичну компанію. Які цінності та філософія лежать в основі юридичної практики і як впливають на спосіб роботи вашої компанії?   

Ми ‒ команда юристів, адвокатів, фінансистів, нотаріусів, митних брокерів та бухгалтерів. Ефективна взаємодія різних фахівців дозволяє нам вирішити будь-яке питання. В роботі з клієнтами завжди дотримуємося політики конфіденційності. Будь-яку інформацію, можете бути впевнені, не буде розголошено.

Надаємо правову допомогу фізичним та юридичним особам, здійснюємо юридичний супровід бізнесу, представляємо інтереси клієнтів у всіх судах загальної юрисдикції, а також в окружних адміністративних і господарських судах.

Ми спеціалізуємося на різних галузях права, проте пріоритетними напрямами для нас є цивільне, земельне, сімейне, господарське, митне та адміністративне право. Також наші фахівці забезпечують повний корпоративний супровід господарських підприємств.

 

Як вам вдається поєднувати успішну кар’єру в юридичній сфері зі статусом інфлюенсерки? Як це впливає на вашу професійну діяльність?

Я людина надзвичайно відповідальна, сильна і справедлива. Ці якості допомагають мені відстоювати права людей. Вмію чути, співпереживати і зрозуміти проблему.  Крім того, завжди роблю лише те, що люблю і те, від чого отримую задоволення. Якщо мені щось не подобається,  робити цього не стану, які б гроші не пропонували. Дуже люблю і поважаю людей, тому моя місія ‒ захищати їх.

 

Які основні принципи тайм-менеджменту ви використовуєте, щоб зберігати баланс між роботою, особистим життям і інфлюенсерською діяльністю? Які лайфхаки або звички допомагають залишатися продуктивною?

У мене немає жодного тайм-менеджменту (сміється ‒ Ред.). Все дуже просто. Є я та мій настрій. Будь-яка жінка ‒ це емоція. Як її запрограмуєш, так і пройде день.

Я встаю рано, але ніколи не приїжджаю на роботу до одинадцятої. Вранці завжди виділяю час для себе. Це смачна кава, ванна, масочки, гарна музика, прибирання ‒ щоб усе було на своїх місцях. Порядок вдома – порядок у голові та на роботі.  Після ранкових ритуалів я наповнена енергією і з бадьорістю приступаю до роботи.


          Як ви дбаєте про свою вроду та стиль, враховуючи високий рівень активності у сфері бізнесу та соціальних мереж?

Щодо вроди, напевно, треба віддати належне моїй мамі. Вона з дитинства прищеплювала звичку доглядати за собою. Зараз в салонах популярна так звана паралель ‒ багато послуг надають одночасно в кілька рук, щоб не витрачати дорогоцінний час. Це топ.

Вдома я люблю робити масочки, скрабування та різні процедури. Обожнюю лазню, басейни, гідромасажі. Через воду відновлююся, може, тому, що я водний знак Зодіаку. До того ж п’ю дуже багато води.

До спортзали ходжу, але не постійно. Що стосується харчування, з’їсти чипси  чи чизбургер для мене не гріх.

            Як ви приєдналися до волонтерського руху під час війни в Україні і які фактори спонукали вас до цього кроку?

 Коли почалася війна, я і моя сім’я твердо знали, що ми нікуди не поїдемо. Ми у своїй країні, на своїй території, і це наш дім.

Я родом із Дніпра, в Києві живу 7 років. Як все почалося, поїхала до Дніпра, переконалася, що з мамою все нормально. Повернулася до Києва, прийшла до тями, зрозуміла, що треба щось робити.

Мені писало багато людей в інстаграм. Просили про допомогу (продукти, ліки, евакуація, житло). Я нікому не могла відмовити і почала самотужки, через зв’язки, знайомих допомагати. Роззнайомилася з багатьма волонтерами, ми об’єдналися. Так почалася моя волонтерська діяльність.

Звичайно, намагалися не обділити жодної людини. Обробляли заявки та допомагали кожному, чим могли. Допомога буває різна. На сьогодні в Україні дуже багато людей, хто залишився без житла. Зазвичай це біженці, які не мають речей і не мають грошей. У них є діти. Кого до школи зібрати, комусь речі купити, комусь продукти… Продовжуємо також допомагати ЗСУ ‒ купувати дрони, теплі речі, спорядження.

На жаль, деякі люди вже втомилися від волонтерства. Це все так довго триває, але ми тримаємось. 

Які плани та проєкти на майбутнє ви маєте для вашої юридичної компанії та в ролі інфлюенсерки?

Плани грандіозні. Хочеться розширюватися, захищати  права українців  не тільки в Україні, а й за кордоном. Думаємо відкрити філію в Польщі, можливо, й в інших європейських країнах. Наші люди зараз розкидані по всьому світу, і вони потребують захисту, допомоги. З-за кордону нам ставлять дуже багато питань. На жаль, ми не у всіх темах розуміємося, тому що не знаємо  певні закони різних країн. Але згодом розберемося.  

Українці за кордоном скрізь розвивають свій бізнес. У мене дуже багато таких знайомих, і всім необхідний юридичний супровід. Поки що вони звертаються до нас дистанційно.

Маю ще одну мету. Хочу зібрати певну суму, можливо, з кимось скооперуватися та відкрити притулок для тварин, бо дуже їх шкода. Як почалася війна, всі притулки  переповнені. Чимало тварин з депортували Херсону, з тих  міст, де зараз йдуть жорсткі бойові дії. Собака чи кішка не можуть самі заробити грошей і купити собі їжу чи піти до лікарні. Ми відповідаємо за тих, кого ми приручили.

Я зараз спостерігаю таку активну позицію в багатьох. Деяких тварин відправляють до Європи, до Італії  чи ще кудись, і там про них дуже класно дбають. Вони знаходять турботливі сім’ї.  Можливо,  в майбутньому, коли я побудую свій притулок, матиму зв’язок з іншими організаціями за кордоном і також передаватиму тварин в різні країни. І наші українські собачки і котики зможуть побачити світ і знайти собі родину, де про них піклуватимуться. Якщо чесно, в Європі, за кордоном для кожної людини тварина – це друг. Зрозуміло, у нас теж друг, але там існують чіткі правила, є повага до тварин.  У нас, на жаль, м’яко кажучи, не зовсім так. Можуть й у пакеті  викинути  тваринку через паркан на сміття, і познущатися, і кинути напризволяще. Може, за кордоном також є такі випадки, але їх значно менше, ніж у нас.

І, звичайно, мрію якнайшвидше відзначити перемогу України. Мислимо позитивно. Сподіваюся, все буде добре.

 

Shapovalovanastasya@gmail.com

0636587597

Вам також має сподобатись...