Інтервʼю, Особистості

АЛЬОНА КОНОНЕНКО: «Моя мрія – потрапити на TV!»

Життєвий шлях української красуні  Альони Кононенко наповнений яскравими досягненнями і пригодами ‒ від визнання на міжнародних конкурсах краси до стрибків з парашутом. Про джерела натхнення, важливі цінності та погляди на майбутнє, що формують дуже цікаву особистість із позитивним мисленням, читаємо в інтервʼю.

Що ви відчули, коли стали володаркою титулу Woman of the Universe Middle East 2023 на міжнародному конкурсі краси? Що допомогло перемогти?

 Це було мрією всього мого життя. Я працювала моделлю і з десяти років знімалася для відомих всеукраїнських і міжнародних журналів. Займала перші і призові місця на конкурсах краси. Потім зупинила модельну діяльність і повернулася туди лише через 5 років.

Нещодавно мені запропонували взяти участь у конкурсі краси «Міс Дубай», але з якихось обставин цей конкурс не відбувся. Згодом я все одно підписала контракти з модельними агенціями і взяла участь у міжнародному конкурсі краси Woman of the Universe Middle East 2023. Там стала переможницею.

Я хотіла цю перемогу не тільки для себе, але в першу чергу і для України, яку дуже люблю. В цей надзвичайно важкий для України час самим  великим поштовхом для того, щоб перемогти у конкурсі, було бажання донести всім, що українські жінки не тільки красиві і розумні, але й хоробрі, мужні, сильні, вольові.

Ви ввійшли в ТОП-15 найгарніших жінок світу та в ТОП-3 переможниць на престижному світовому конкурсі краси Mrs. Universe. Як це змінило ваше життя?

Я стала дуже популярною. Це допомогло мені у підписанні багатьох контрактів з різними передачами, з журналами. Я була в складі журі всеукраїнського благодійного конкурсу Charity Queen of Ukraine 2.0, який відбувся у Києві. Мене почали запрошувати на різні статусні і масштабні події в Україні і за кордоном у якості зіркової гості. Я дала безліч інтервʼю міжнародним каналам, зокрема про жахливу війну в Україні.

Всі мої перемоги, все, що я робитиму надалі ‒ для перемоги України.

 Які свої досягнення вважаєте найвизначнішими?

Родом я з маленького міста Полтави. Невеликими кроками  я самотужки досягала великих вершин. Стукала у будь-які двері ‒ якщо вони не відкривалися,  йшла до інших. Відправляла багато своїх анкет із заявками. Всі мої досягнення були без чиєїсь допомоги і лише завдяки наполегливості і дуже великим мріям стати відомою. Найбільше досягнення ‒ перемога у міжнародному конкурсі краси Woman of the Universe Middle East 2023.  Я пишаюся собою.

  Стрибок з парашутом 7 разів ‒ це сміливість чи любов до авантюризму? Що вас надихнуло на це? Які емоції відчуваєте кожного разу, коли стрибаєте?

 Стрибки з парашутом також були моєю мрією. Я дуже схильна до авантюр, люблю екстрим ‒ це моє життя. І полюбляю стрибати.

Перший стрибок ‒ це, звичайно, було дуже страшно. Але адреналін переміг.  Зараз на стрибках я теж все одно хвилююся. Ти ніколи не знаєш ‒ відкриється чи не відкриється парашут, який буде вітер і куди повіє. Але вже не так страшно, як в перший раз. Якщо мені зараз запропонували би знову стрибнути  ‒ я би не відмовилася. Але  стрибаю тільки зі своїм інструктором. Сольні стрибки не дозволяються тим, хто важить до 50 кг, а у мене 45.

Коли у вас зʼявиться можливість ‒ стрибайте і нічого не бійтеся. Це дуже-дуже класно!

 Якими основними цінностями та принципами керуєтесь у житті і кар’єрі? Як вони впливають на ваші рішення та дії?

Люблю справедливість. Люблю, щоб на добро відповідали добром.  Рішення приймаю дуже швидко, мабуть, тому, що Близнюки за гороскопом. Рішучість та наполегливість мені дуже допомагають. Зазвичай не вагаючись погоджуюся на будь-яку авантюру.

Невдовзі планую взяти участь у проєкті  Business lady of the year ‒ це про допомогу, благодійність. Я цим пишаюся. 

Ви чарівно виглядаєте. Поділіться секретами, як вдається завжди тримати себе так,  ніби зійшли з обкладинки модного глянцю?

Дякую за комплімент. Я дуже люблю піклуватися про себе. Це  догляд за шкірою, обличчям, особливий догляд за волоссям. Для мене дуже важливо мати довге здорове волосся. Колись казали: «Коса ‒ дівоча краса».

Люблю танці. На даний час  займаюся танцями живота, йогою, відвідую по можливості спортзал. Люблю різні ретрити, медитації. Раз на рік літаємо з подругою на Мальдіви, щоб побувати на «Йога-ретриті». Це все дає мені шанс виглядати завжди гарною, позитивною, з посмішкою.

 Які плани на майбутнє?

Хочу бути в телевізорі, хочу потрапити на TV.  Це моя ще дівчача мрія. Також хочу  продовжувати модельну кар’єру, співочу кар’єру і кар’єру актриси. І, звичайно,  робити добрі справи для перемоги України. Все буде Україна!

 


Фото: Із особистого архіву Альони Кононенко

Вам також має сподобатись...