Художниця сенсів Соня Морозюк гучно відкриває свою першу сольну виставку в Києві!

Estimated read time 1 min read

21 грудня в Інституті  проблем сучасного мистецтва, кожен зможе побачити на власні очі персональну художню виставку “Мазня” української художниці Соні Морозюк.

У свої 25 років вона вже вельми популярна й фінансово успішна художниця. Картини її авторства експонуються у нью-йоркському музеї сучасного мистецтва і прикрашають приватні колекції світових та українських публічних персон, зокрема Річарда Бренсона та  Віталія Кіма. Наразі Соня Морозюк малює унікальні картини-мурали й співпрацює з українськими брендами. Її художній почерк є найвпізнаванішим серед українських митців.

До самоіронічної назви “Мазня” Соня підійшла відповідально, адже саме так хейтери коментують її мистецтво. Експозиція представляє роботи різних періодів творчості авторки, які грають з поняттями хаосу та порядку. Вона використовує полотна як вираження експресії своїх емоцій, думок, тексту та фантазій. На виставці також буде представлена нова серія картин, яку всі побачать вперше, над ними художниця працювала близько шести місяців.

У цій колекції кожен пензель, кожен мазок, кожна літера й кожне переплетення кольорів – це занурення у візуальний лабіринт, де глядач може насолодитися свободою творчості, відкриваючи нові сенси та враження, що раніше здавалися далекими та невловимими для сприйняття.

Сьогодні мені здається, що я все своє життя чекала на цей день, адже це моя перша персональна виставка в столиці України! 30 полотен, які пронизані любов’ю, ніжністю, вірою, надією, коханням, розчаруванням, палітрою найбільших емоцій мого життя. Якби маленька 8-річна дівчинка, яка стала переможницею VI міжнародного конкурсу дитячого малюнку в Португалії, Софія Морозюк побачила себе через 18 років, вона б сказала: “Мрії збуваються!” Я хочу поділитися своїми мріями та почуттями, тому чекаю кожного з 21 грудня”, – поділилася Соня Морозюк.

Вхід вільний з вівторка по неділю з 12:00 до 19:00.

Персональні квитки можна взяти в чат-боті Соні Морозюк за посиланням: https://t.me/SonyaMoroziuk_Bot
You May Also Like

More From Author