Кіно

“Репродукція майбутнього”: Як пройшов допремʼєрний показ незвичайного фільму

 

Днями в Києві відбувся допремʼєрний кінопоказ фільму “Репродукція майбутнього”, режисеркою якого є Софі Бартез. Ця подія відбулася 16 вересня у кінотеатрі “Планета кіно” в ТРЦ River Mall. Головні ролі в цьому фільмі виконали відомі актори – Емілія Кларк і Чіветел Еджиофор.

Захід відбувся в форматі відкритого показу, і кожен бажаючий міг придбати квиток. Подія отримала підтримку від мережі “Планета кіно”, журналу “Marie Claire” і Gogol Media. Перед самим показом кінофільму відомий український кінокритик Кирило Пищиков провів лекцію, розповідаючи глядачам про команду авторів та сюжет фільму.

Цей фільм – не звичайний науково-фантастичний бойовик. Він розповідає про майбутнє, яке може статися вже за кілька десятиліть. Особливу увагу заслуговує робота оператора Андрія Пареха, який є чоловіком режисерки Софі Бартез. Він відомий своєю роботою у шоу “Спадкоємці” та отримав премію “Еммі” у 2020 році.

Фільм зацікавив представників українських ЗМІ та отримав багато позитивних відгуків. І вже з 21 вересня цей фільм буде доступний для глядачів по всій Україні.

Вам також має сподобатись...