Афіша, Куди піти

Театральний SOLD OUT: У Києві відбулася вражаюча прем’єра цієї осені – «Егоїстки»

Цієї суботи Жовтневий палац зібрав повний зал глядачів на театральній прем’єрі вистави «Егоїстки» від творців популярного українського серіалу «Кава з кардамоном». 

Поки вся команда серіалу «Кава з кардамоном» працює над другим сезоном і повним метром серіалу, режисерка Ірина Громозда вирішила об’єднати всіх кіноактрис у комедійній виставі.

Олена Лавренюк

За словами Ірини, на створення вистави її надихнула головна акторка та продюсер серіалу  «Кава з кардамоном» Олена Лавренюк.

«Егоїстки» –  оригінальна та красива кримінально-детективна вистава за мотивами пʼєси Р. Тома «8 прекрасних жінок». У сюжеті – загадковий злочин у родинному колі. 7 жінок. Кожна під підозрою. У кожної є мотив, кожна має свою таємницю. І всі вони егоїстки 

Юла

На сцені для глядачів грали Олена Лавренюк, Людмила Смородіна, Леся Самаєва, Ніна Набока, Наталія Корпан, Анастасія Остреїнова та Софія Бровко. 

Нонна Кондрашова

У планах творчої команди – всеукраїнський театральний тур.

Лілія Пустовіт

«Ми побуваємо в кожному місті України. Першим став Львів. Обіцяю, наші «Егоїстки» будуть із присмаком кардамону з додаванням перцю! Дякую ЗСУ та всім, хто наближає нашу перемогу за можливість творити й витворяти!», – коментує актриса Олена Лавренюк. 

Олена Лавренюк

На прем’єрі вистави «Егоїстки» були присутні Катерина Сільченко, Анатолій Анатоліч, Олена Вінярська, Оксана Берг, Darisha, Наталя Сумська та інші.

Катерина Сільченко
Анатолій Анатоліч
Олена Вірянська
Оксана Берг
DARISHA
Наталя Сумська

Театральна вистава «Егоїстки» вже відбулася з аншлагами у Львові, Чернівцях та Івано-Франківську. Наступними містами стануть:

Харків, Дніпро, Полтава, Одеса, Хмельницький, Вінниця та Житомир.

Вам також має сподобатись...