Вибір редакції, Світська хроніка

STRUM:Олександр Педан та Микола Дацюк провели благодійне тренування (ФОТО)

Нещодавно в Києві на даху університету імені Бориса Грінченка відбулося благодійного тренування у рамках курсу з особистої безпеки в міських умовах СТРУМ ініційоване співзасновником «СТРУМ» та студії «Фактура» Миколою Дацюком та відомим телеведучим Олександром Педаном.

СТРУМ – це курс особистої безпеки в умовах міста, де навчають цивільних людей техніці поводження зі зброєю, першій домедичній допомозі (про що безпосередньо розповів і показав Олександр Педан цього разу), аналізу фейкових новин та розпізнавання ІПСО, мінна безпека. Велику увагу приділяють саме психологічному та фізичному стану за рахунок тренувань та підтримки психологів.

Мета відкритих тренувань та майстер-класів надати корисну та цінну інформації для свого фізичного та психоемоційного здоров’я. Кожне таке благодійне зайняття наближає нас до перемоги за рахунок “донатів”, що спрямовані на допомогу. Цього разу разом збирали на вузлові турнікети для військових.

До благодійного тренування долучилися: телеведуча каналу СТБ Надія Матвєєва, блогиня Іванна Швардак, співачка Марі Чеба, засновниця 13Friends Анна Малиновська та інші.

Наступне благодійне тренування відбудеться 1 червня.

Усі подробиці очікуйте на сторінці СТРУМ @strum.2023.

Фото: Сергій Пришляк

Production: 13friends

Вам також має сподобатись...