LifeStyle, Афіша, Нові імена, Особистості, Світська хроніка

Психологи, викладачі, бізнес-леді: хто вони, учасниці першого конкурсу краси і успіху Mrs. Ukraine International 2018?

В Києві, відбувся грандіозний захід. Вперше легендарний американський конкурс Mrs. International пройшов в Україні

Конкурс красоты Mrs. Ukraine International 2018

До вашої уваги інформація про учасниць конкурсної програми. Чотирнадцять фіналісток, чотирнадцять абсолютно різних жінок, яких об“єднало одне бажання — перемогти в конкурсі Mrs. Ukraine International 2018. Хто отримав звання кращої з кращих і відправиться в Америку, як представниця України, стало відомо 25 квітня – переможниця Альона Бойко.

Таяна Рута

м. Київ

Професія: експерт краси, спеціаліст у галузі краси міжнародного екстра-класу, візажист, стиліст, дизайнер, іміджмейкер, косметолог, викладач

Таяна — турботлива мама, що любить своїх двох чудових донечок — десятимісячних дівчаток-близнюків Мірабеллу і Даніеллу. Народилася в місті Кіровограді, проживає в Києві.

Таяна Рута — творець бренду Ruta Style. Нагороджена призовим першим місцем на Всеукраїнському щорічному фестивалі індустрії краси Beauty Party. Співпрацює з модельними агентствами, журналами та кращими фотографами. Була офіційним візажистом Yves Saint Laurent Paris в Україні. Чотириразово ставала кращим візажистом YSL в Україні. Регулярно відвідує тренінги з новинок у галузі моди і краси від кращих світових компаній, працює з VIP-клієнтами. Була офіційним візажистом Dior в Україні. Два роки працювала візажистом-стилістом в Project Build Advertising Dubai. У 2015 році заснувала Академію стилю та макіяжу міжнародного рівня — Ruta Style Make-up Academy.

«Для мене участь у престижному конкурсі Mrs. Ukraine International 2018 — чудова нагода представити Україну та проявити себе, бути прикладом, уособленням жіночності та успіху, адже все моє життя пов’язане з красою та її пропагуванням, я допомагаю розквітати багатьом жінкам».

Олена Кульвановська

м. Київ

Професія: психолог-практик

Олена — любляча дружина і щаслива мама двох синів — трирічного Антона та чотиримісячного Еміля. Народилася в історичному куточку України — в місті Каневі Черкаської області. Деякий час жила у Львові, тепер уже 12 років проживає із сім’єю в Києві.

Зараз Олена навчається на ІІІ курсі Вісбаденської академії позитивної транскультуральної психотерапії (WAPP). Бере активну участь у міжнародних конференціях, семінарах, фестивалях з розвитку особистості: «Час Дзен», TouchFest, Anima, VedaLife, «Життя як диво» та інших. Її кредо — люби те, що робиш, і роби те, що любиш.

«Цей конкурс для мене — можливість розширити свої горизонти, додати яскравих барв у своє життя. Мені є чим поділитися з жінками України. Мрійте, вірте в себе, робіть кожен день крок назустріч мрії, і у вас все вийде. Успіх — це не тільки результат, а й шлях, і я вже переможець, тому що беру участь у конкурсі Mrs. Ukraine International 2018».

Оксана Дмитрієва

м. Київ

Професія: лікар стоматолог-ортопед

Оксана Дмитрієва — чарівна жінка, успішна бізнес-вумен, турботлива мама одинадцятирічного пасинка Дмитра і любляча дружина.

Уже 15 років Оксана працює лікарем, є власницею і головним лікарем київської стоматологічної клініки Status Dental Studio. У клініці вона веде прийом пацієнтів як лікар стоматолог-ортопед.

У 2017 році на Х церемонії нагородження Всеукраїнською премією «Жінка ІІІ Тисячоліття» Оксану удостоєно почесної нагороди і звання. Також у 2017 році Оксана Дмитрієва отримала нагороду COSMOLADY Awards. Головним досягненням і стимулом у роботі, окрім створення стоматологічної клініки Status Dental Studio, Оксана вважає щасливі й гарні усмішки своїх пацієнтів. Завдяки професії вона має змогу подорожувати світом, відвідувати наукові медичні конференції та семінари, але в душі Оксана — справжній патріот України, і вважає, що кращої країни, ніж Батьківщина, немає.

«Коли я дізналася, що в Україні вперше відбудеться легендарний і престижний конкурс Mrs. Ukraine International 2018, я відразу зрозуміла, що це мій шанс — показати всьому світу, наскільки українські жінки не тільки красиві, а й успішні та соціально активні. Пишаюся тим, що я — українка, і цей дух робить мене ще сильнішою, особливо тепер. Вірю, що на прикладі своєї історії успіху я надихну багатьох дівчат і жінок на нові перемоги й досягнення».

Інесса Побережна

м. Вінниця

Професія: телеведуча

Інесса — телеведуча ранкової програми «Новий день» на телеканалі «ВІНТЕРА», асистент кафедри соціальної медицини та організації охорони здоров’я ВНМУ ім. М.І. Пирогова та любляча мати шестирічного сина, для якого вона є взірцем справжньої леді.

Закінчила Вінницький національний медичний університет за спеціальністю «Клінічна фармація» і вищу школу Media&Production 1+1.

Любов до творчості успішна телеведуча розвиває і у вокалі, записала вже не одну пісню. Інесса є організатором благодійних вечорів. Нині вона працює над кандидатською дисертацією, виступає автором і ведучою ранкових програм, численних сюжетів та рубрик на телебаченні.

«Мене надихають учасниці подібного конкурсу — красиві, успішні жінки, чудові мами і дружини. Я відчула в собі сили і вирішила, що теж зможу! Мій успіх — це комплекс напрямків. Спробую пояснити на прикладі стільця, у якого чотири ніжки. Одна — це сім’я, друга — кар’єра, третя — друзі і четверта — хобі. Стілець може впевнено стояти тільки тоді, коли всі чотири ніжки є міцними. Між ними я постійно балансую, додаю свою любов, цілеспрямованість і щоденну працю».

Дар’я Ковальчук

м. Київ

Професія: кінезіолог, викладач

Дар’я — засновник і директор IKOS Institute — міжнародного освітнього проекту з розвитку кінезіології в Україні, ноу-хау технології природного відновлення роботи організму. Окрім цього, Дар’я — міжнародний викладач кінезіології та офіційний представник Австралійського Інституту кінезіології в Україні. Заснувала PO IKOS — міжнародний відкритий простір для навчання і розвитку, де представлено світові школи з кінезіології: Австралія (Нейрокінезіологія), США (Освітня кінезіологія), Європа (Спортивна кінезіологія). Також створила Кодекс професійної діяльності кінезіології, Асоціацію кінезіологів. Є автором низки цікавих проектів, у тому числі соціальних: Кінезіологія для школи, Кінезіологія для соціально незахищених сімей, Global Talk Kinesiology.

«Я вирішила взяти участь в Mrs. Ukraine International 2018 тому, що мені імпонує основна ідея конкурсу: високі моральні якості, краса і успіх — це образ сучасної жінки!».

Констанція Кондратьєва

м. Київ

Професія: дизайнер одягу

Констанція — дизайнер і засновник бренду одягу L’FORYOU.

Дівчина, родом з Луганської області, ще будучи студенткою, переїхала до Києва, де живе й дотепер. З дитинства мріяла бути викладачем танців, щоб підтримувати в дівчатках прагнення краси зовнішньої і внутрішньої. І вже у 18 років їй удалося здійснити мрію — відкрити власну школу танців. Констанція — допитлива від природи, багато читає, переважно літературу з психології стосунків. Тепер у неї з’явилася нова мета — створити проект, який допомагатиме жінкам формувати систему цінностей свого життя.

«Я братиму участь у цьому конкурсі саме тому, що підтримую основну місію — нести в Світ справжню красу українок — зовнішню і духовну, показувати успішність жінки як у своїй улюбленій справі, так і в особистих стосунках. Я вважаю цей проект популяризацією і натхненням Успішної Жіночності. А переможницею стане найпрекрасніша з таких жінок».

Ганна Крівець

м. Київ

Професія: фотомодель

Ганна народилася в місті Луганську, з 2012 року проживає в Києві, працює фотомоделлю в fashion-індустрії і робить перші кроки як маркетолог. У Ганни дві повні вищі освіти — менеджер організацій і дизайнер інтер’єру. У дівчини добре серце, вона вміє співчувати чужому горю, тому займається благодійністю — допомагає маленьким діткам з наслідками дитячого церебрального паралічу (ДЦП).

«Я вважаю цей конкурс, місією якого є не тільки популяризація краси, а й можливість зарекомендувати себе успішною леді, дуже престижним. Це міжнародний конкурс із високими моральними стандартами. Участь у ньому дасть мені змогу не лише самоствердитися, показати всій Україні свою життєву позицію, свою успішність, а й зробити приємне своїм батькам, щоб вони ще більше пишалися мною. Щоб відчути себе щасливою і успішною, іноді досить щирої усмішки. Усмішка щасливої жінки несе всім, хто її оточує, тепло і віру в свої сили».

Олександра Штаній-Медяник

м. Київ

Професія: декоратор інтер’єрних просторів

Олександра народилася в місті Дніпродзержинську. Вона — справжній професіонал, уже багато років і в Україні, і за її межами працює декоратором інтер’єрних просторів. Разом із чоловіком заснували архітектурно-дизайнерську студію. Тривалий час викладає в Європейській школі дизайну. Олександра — дбайлива мама трьох дітей — пасинка і двох донечок, а також любляча дружина.

«Я вирішила взяти участь у конкурсі тому, що бачу в ньому нову можливість для пізнання і розкриття себе як особистості, як жінки. Я люблю братися за щось нове, занурюватися в невідомі мені раніше соціальні ролі, робити те, що раніше не робила, — це дає змогу пізнавати і розвивати себе, отримувати нові відчуття і досвід. Саме розвиток є джерелом моєї тілесної і душевної енергії. Моє життєве гасло і причина мого успіху полягає в тому, що я навчилася слухати і чути своє тіло, свої відчуття. Поставивши перед собою нову мету, відчувши її, я йду до перемоги!».

Оксана Павленко

м. Київ

Професія: стиліст

Оксана — стиліст з італійським і британським дипломами, юрист, кандидат юридичних наук і, звичайно, кохана дружина та щаслива мама. Синочку Оксани лише два з половиною рочки. Народилася в столиці України — місті Києві, деякий час жила і працювала в Мілані (Італія). Зараз Оксана — власниця студії стилю, стиліст і персональний консультант. Вона любить підкреслювати індивідуальність людей, робити їх щасливими, привабливими і впевненими.

«Я вирішила взяти участь у конкурсі з декількох причин. Перша — з метою саморозвитку, необхідно ставити перед собою нові завдання і розвиватися в різних напрямках. Друга причина: я дуже хочу надихати жінок, що мають родини, бути соціально активними, знаходити час для розвитку особистого потенціалу, на догляд за собою. Адже щаслива жінка та, яку наповнює енергія всебічно».

Міра Гура

м. Харків

Професія: фізіолог, нутрицитолог, коуч, психолог, продюсер, телеведуча

Міра народилася в Донецькій області, в селищі Новодонецьке. Вона — турботлива мама двох синів Валентина і Мирослава.

Міра є керівником центру розвитку та практичної психології ForYou для дорослих і дітей, також вона — письменниця, публіцистка, пише художню і тренінгову літературу. Серед досягнень Міри — написання і видання книг «Байка про Бджолу», «Живёт-бывёт девочка». Експерт із здорового способу життя (ЗСЖ). Вивчає вищий рівень йоги, а початковий викладає у своєму центрі. Любов до ЗСЖ і розвитку спонукала до професійної діяльності у сфері фізіології і нутриціології, в інших напрямках, пов’язаних з енергією і молодістю.

Міра — автор і ведуча міжнародних проектів: «Перезавантаження Стилю», «ЗСЖ із Зірками» на каналі Europe Plus TV, «ЗСЖ» на радіо «Романтика», «Бізнес Марафон».

«Для мене участь у конкурсі Mrs. Ukraine International 2018 несподівана і викликає певне сум’яття! Мене переповнює хвилювання, коли розумію глобальність і масштаб заходу! Я усвідомлюю рівень відповідальності! Це буде дуже важливий досвід і ще одне чудове відчуття в «скарбничку», яке я точно буду завжди із захопленням згадувати».

Олена Терентьєва

м. Буча

Професія: дизайнер інтер’єру

Олена — лідер від природи. Сильними сторонами її особистості є твердий характер, послідовність у прийнятті рішень, а також доброта і чуйність. Олена займається улюбленою справою тривалий час і вже зарекомендувала себе як успішний дизайнер інтер’єру. Має декілька спеціальностей — економіст, ландшафтний архітектор і дизайнер внутрішнього простору. Народилася в місті Буча Київської області. Головним своїм покликанням, що йде від серця, Олена вважає благодійність. У людях цінує чесність і відданість.

«Я вирішила взяти участь у конкурсі Mrs. Ukraine International 2018 тому, що для мене це прекрасний шанс розповісти світові про свої життєві принципи, знайти однодумців, а також можливість донести людям думку про необхідність жити в гармонії з природою і якомога швидше зупинити її руйнування».

Альона Бойко

м. Київ

Професія: візажист, викладач, лінержист

Альона Бойко — провідний візажист України. Протягом 7 років була викладачем і візажистом відомої в усьому світі beauty-мережі Dessange International Group (Франція), персональним візажистом нареченої на найдорожчому весіллі СНД, візажистом у проекті «Фабрика зірок». Також Альона — відомий make-up майстер у видавничій fashion-індустрії, працювала з такими світовими брендами, як Vogue, Dessange, L’Officiel, Men’s health. Альона є успішною бізнес-вумен — власницею мережі салонів краси Boyko Beauty Home, працює викладачем макіяжу, візажистом і лінержистом. Її послугами користуються і високо оцінюють такі знаменитості: зірка Голлівуду Періс Вітні Хілтон, американський актор Жан-Клод Ван Дамм, італійський дизайнер Стефано Ролан, модель Victoria’s Secret Кароліна Куркова, модель Сніжана Онопко, народна артистка України Наталія Сумська, телеведуча Сніжана Єгорова та інші. Нещодавно список досягнень Альони поповнився — вона отримала звання The best model 2017 за версією журналу Touch Magazine. Перемогами і досягненнями Альони пишається її коханий чоловік та улюблений трирічний синочок Сергій. Вона активно займається благодійністю, опікується дитячими будинками і вважає, що чужих дітей не буває.

«Я вирішила реалізувати дитячу мрію. Саме зараз настав той момент, коли я сміливо можу заявити про себе, свої досягнення і бути офіційно успішною жінкою України».

Тетяна Мандрик

с. Брошнів-Осада, Івано-Франківська обл.

Професія: приватний підприємець

Тетяна Мандрик — бізнес-вумен у сфері промислової обробки деревини. Тетяна — щаслива мама двох дітей — чотирнадцятирічного сина Назарія та п’ятирічної дочки Ангеліни, і любляча дружина. Має вищу освіту. Проживає в селищі Брошнів-Осада Івано-Франківської області. У дитинстві мріяла бути моделлю. У роботі Тетяна відповідальна і цілеспрямована. Своїм досягненням вважає створення для українців робочих місць, а також експорт високоякісної продукції за кордон, що підвищує авторитет України.

«Я вирішила взяти участь у престижному конкурсі Mrs. Ukraine International 2018 насамперед тому, що мені хочеться спробувати втілити свою дитячу мрію, і, звичайно, як будь-якій жінці, хочеться показати всі свої грані. Секрет мого успіху полягає у взаєморозумінні та повазі в родині, а також наполегливості у своїй діяльності».

Ксенія Гордєєва

м. Київ

Професія: коуч ЗСЖ, натуропат

Ксенія Гордєєва народилася і виросла в місті Донецьку, ось уже чотири роки живе в Києві. Колишній IT recruiter, нині є коучем із здорового способу життя та натуропатом. Ксенія Гордєєва має декілька спеціальностей: системна аналітика та автоматизація систем управління, а також натуропатія, дієтологія, фітотерапія, аромотерапія, гірудотерапія та геліотерапія. Навчалася тілесним практикам — йоготерапії та різним видам масажів, опанувала фах фітнес-тренера. Тепер навчається в International School of Osteopathic Medicine. Ксенія Гордєєва професійно займається спортом, здобула декілька титулів: перше місце в конкурсі «Фітнес Діва», друге – у «Фітнес модель», третє – у «Міс фітнес».

«Я вирішила взяти участь в конкурсі Mrs. Ukraine International 2018, щоб популяризувати здоровий спосіб життя. Дуже люблю шоу, сцену, гарні сукні, ціную коло однодумців, успішних і гарних жінок. У майбутньому мрію відкрити мережу детокс-клінік з природного оздоровлення й омолодження. А ще звання Mrs. Ukraine International – чудовий шанс заявити про себе всій країні!».

 

https://youtu.be/lvgk-yqy8gY

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь