Різдвяні традиції з зірками

Estimated read time 1 min read

В Києві в рамках всеукраїнської сімейної премії “Родина року” відбудеться благодійна акція “Різдвяні традиції з зірками”.

В четвер, 10 грудня, в колоритному столичному ресторані “Українські страви” зберуться зіркові гості та партнери проекту “Родина року”-2020. Під час телезйомки запрошені селебреті поділяться своїми традиціями святкування новорічних та різдвяних свят, а також підтримають благодійну акцію “Листи щастя”, започатковану організаторами премії – Іриною Климович та Іриною Оськіною, в підтримку дітей із багатодітних сімей.

 

Місія нашої премії – акцентування уваги українців на сімейних цінностях. Під час того, як ми будемо ділитися своїми традиціями, кожен з присутніх зможе долучитися до соціальної мети і приготовати власноруч смачний подарунок з особистим побажанням для діточок з багатодітних сімей“, – розповідають організатори проекту.

Також до цієї ініціативи долучаться друзі проекту – партнери ТМ “Деліція” та ТМ “Молоко від фермера”, які подарують кожній родині вироби власної продукції до Дня Святого Миколая.

Партнери заходу:
ТМ “Деліція”, ТМ “Молоко від фермера”, Видавничий Дім “Самміт-книга”, Таксі Opti

Інформаційні партнери:
33 канал, Аллатра тв, GLORY, GOSSIP, Tv.ua, Ivona.bigmir.net, Tochka.net

Організатори: Телерадіокомпанія “Кадрики”, Асоціація королев України, Oskina poject

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours