Uncategorized

ONUKA зіграє на льодовій арені Osocor Winter Village

12 грудня в Osocor Winter Village зазвучить потужний мікс електронної й етнічної музики. Адже саме в цей день до зимового містечка завітає Ната Жижченко зі своїм музичним проєктом ONUKA. Концерт відбудеться просто неба на льодовій арені. 

Цим виступом Osocor Residence продовжує літню традицію вечірок і концертів у форматі «Day Time Event». Єдина відмінність: тепер вони відбуватимуться у сповненому магії та чарів зимовому містечку Osocor Winter Residence.

Історія ONUKA — це історія талановитої пари, де кожен на своєму місці. Євген Філатов, один із найбільш успішних саунд-продюсерів України, опікується сучасним звучанням. Ната Жижченко, екс-вокалістка гуртів Tomato Jaws і Kooqla, — душа, голос та меседж ONUKA.

http://youtu.be/9VTOOxH6CeY

Власне, ONUKA — це вона і є. Ната — внучка відомого майстра народних інструментів Олександра Шльончика. Саме він урочисто вручив їй у ранньому дитинстві сопілку — інструмент, який стане артистці рідним та визначить звучання її музики.

Стартом ONUKA у 2013-му став сингл Look. А вже сьогодні серед досягнень проєкту: два повноформатних альбоми Onuka та MOZAЇКА, EP VIDLIK, нагорода Aprize за найкращий альбом року, спільна програма із Національним оркестром академічних народних інструментів (НАОНІ), перші місця в чартах iTunes у Британії, Австралії, Франції та Німеччині, колаборація з Deep Forest, тури Україною, Європою, КНР, США та Канадою й виступи на знаменитих музичних фестивалях Європи.

2020-й багато в чому став переломним для ONUKA. Ната народила первістка, змінила склад гурту, видала найінтимнішу в дискографії проєкту пісню «Сеанс» та готує до виходу третю повноформатну платівку.

Сьогодні ONUKA майже не дає концертів. Отже, гості Osocor Winter Village матимуть по-справжньому унікальну можливість першими почути нові творіння й насолодитися улюбленими піснями Time, Misto, Vidlik, Other та багатьма іншими.

Зустрінемося 12 грудня на магічній локації та під магічний саундтрек ONUKA, що зробив українську музику знаменитою на весь світ!

 

Подія на Facebook.

Квитки: https://cutt.ly/thW61Xf

Залишити відповідь