Музичні новини

Прем’єра відео «Вір, моя дівчинко» від дуету ANNA MARIA

Українські співачки ANNA MARIA порадували своїх шанувальників новою відвертою композицією «Вір, моя дівчинко».

На музичних майданчиках відбулася прем’єра пісні та відеороботи на неї. Сестри Анна та Марія розповідають історію створення пісні. Співачки випадково побачили у інтернеті вірш української сучасної поетеси Наталі Пассо. Вірш настільки сильно вразив їх, що дівчата у той же день написали музику до сих слів. Вийшов такий спонтаний творчий тандем.


ANNA MARIA: “Ми хочемо, щоб пісня “Вір, моя дівчинко” стала саме тим сенсом, тими словами, які іноді так важливо почути в певні моменти життя… Щоб не складати крила, щоб продовжувати свій політ, продовжувати вірити… Коли є віра – людина здатна на все. Так хочеться, щоб коли тобі важко і здається, що весь світ проти тебе, хтось сів поруч, обійняв та сказав : «Вір, моя дівчинко».”

У кліпі за сюжетом з’являються не тільки сестри Анна і Марія, а й дві 6-річні сестри-близнючки, які дуже схожі на Анну і Марію у дитинстві. Вони обіймаються, сміються та сумують разом. А головне – вони завжди тримаються за руки та підтримують одна одну. У кліпі також є ексклюзивні кадри з першого виступу Анни та Марії на сцені. 
А також чимало реальних кадрів Анни та Марії в дитинстві. Героїні дивляться на проекторі кадри, де вони маленькі. Згадують, про що вони мріяли тоді, у що вірили. Ці кадри викликають різні емоції у героїнь – радість, сльози, сум, ностальгію.


Анна і Марія постають у кліпі у дуже жіночих образах. У світлій просторій кімнаті на фоні білих тканин, що розвиваються від вітру.

Як символ – на кульмінації маленькі дівчата-близнючки випускають з рук білих голубів. Крізь все відео проходить ідея – зберегти в собі віру, таку ж сильну, яка була колись в дитинстві. Повернутись до себе справжнього. 

“Ми хочемо присвятити цю пісню всім дівчатам!” – кажуть співачки Анна і Марія.

Вам також має сподобатись...