Музичні новини, Новини

“Під вінницьким дощем”: Darisha випустила новий сингл у день свого шістнадцятиріччя

Darisha (Даріна Красновецька), переможниця національного відбору дитячого “Євробачення-2018” випустила новий сингл на свій шістнадцятий день народження.

«Під вінницьким дощем» – символ перших і щирих почуттів, які пережив кожен. Трек став уже третім синглом Darisha на YULA Label. У пісні передано перші емоції закоханості, пережитий досвід та нові відкриття, що неодмінно відгукнуться в серцях її однолітків і в спогадах старших за неї. 

Ця пісня – про початок підліткового життя, про перші почуття, про щось нове, що ми дізнаємося. І все це я максимально намагалася передати в «Під вінницьким дощем». Як на мене, цей трек викликає лише найтепліші та найприємніші емоції, тому маю надію, що моїм одноліткам, які зараз теж проживають таке ж яскраве підліткове життя, ця пісня однозначно відгукнеться,” – розповідає Darisha.

Новий трек також нагадає усім дорослим про найяскравіші моменти їхнього перехідного віку та про перші поцілунки в юності.

Мені здається, що цей сингл – про кожного з нас, у мене особисто він викликає ностальгічні відчуття, хоч мені й 35. Слухаючи цю пісню, я згадую свою молодість та відпочинок у таборі. Як зараз пам’ятаю, це був Ворзель, саме там сталася перша закоханість, перші поцілунки в щічку… Ці теплі спогади завжди відгукуються в моїй пам’яті. А взагалі, трек не прив’язаний до конкретного віку, адже цілуватися можна в будь-які роки, і не лише можна, а й треба! Під вінницьким, під київським та навіть під варшавським дощем головне – цілуйтеся, любі друзі!” – ділиться ADAM, автор музики та слів.

“Під вінницьким дощем” – це не просто пісня, а важливий крок у творчості Darisha, що символізує початок нового етапу в її житті, адже реліз нового синглу вийшов у день народження співачки!

У день виходу синглу мені виповнилося 16, і як на мене, дата дуже символічна для релізу – це ж солодкі 16, початок одного з найяскравіших періодів нашого життя. Тому, я думаю, це було чудове рішення зарелізити трек саме в цей день!” – поділилася своїми емоціями іменниця Darisha.

Як розповідає співак ADAM, автор слів і музики,  робота над треком тривала близько одного дня :

“Десь у середині березня до мене в студію в Києві з Вінниці приїхала Даріна. Насправді ми хотіли працювати над іншим проектом, та сталися технічні несправності. Тоді я взяв гітару й просто почав бринькати. Доволі швидко до мене прийшли рядки: “Ми цілувалися під вінницьким дощем…” Мені так сподобалася ця фраза, до того ж Даріна з Вінниці. Лише за день ми дописали куплети, і зараз ви можете слухати трек на всіх стримінгових платформах!”

Хочу сказати, що «Під вінницьким дощем» ми з ADAM написали дуже швидко. Лише за годину. Я приїхала в Київ на студію писати зовсім інший сингл, але ми розговорилися про мій день народження і про те, що мені в травні вже шістнадцять. Згадували Вінницю – місто, де я виросла. Взявши гітару, проспівали все, про що я говорила. Тобто тут був особливий момент: момент натхнення, спогадів та щирих емоцій. Тому «Під вінницьким дощем» особисто для мене символізує почуття, які я вперше озвучила вголос: перше кохання, яскраві та драйвові моменти з підліткового життя. Думаю, що цей сингл відгукнеться в серці кожного, адже всім колись було шістнадцять.

Сингл вже доступний на музичних платформах. 

 

Вам також має сподобатись...