Афіша, Куди піти

У столиці відбудеться прем’єра експериментальної пластичної вистави «Трактуючі вічне мовчання»!

19 жовтня 2021 на «Сцені 6» Довженко-центру відбудеться прем’єра експериментальної пластичної вистави «Трактуючі вічне мовчання», у якій роль головного героя грає відомий танцівник Олександр Прохоров!

Актуальне питання пошуку себе загострилось до межі часу і почуттів.

Творча команда ID_Art production представляє авторський проект, піднімаючи одвічні питання, відповіді на які знайде глядач крізь призму себе.

Головний герой Олександр Прохоров – срібний призер шоу «Танці з зірками», стане втіленням людини нового часу.

Він зустрінеться з власними думками, які перетворюються у страх, сумніви, ілюзії, нові сенси, що змінюють внутрішній світ, відображений зовні.

Злети стануть падіннями, відповіді – питаннями, люди – проекціями, і навпаки.

 

– Головний почерк вистави вимальовується у поєднанні пластичної та хореографічної партитур, які реалізують ідеологію художнього образу та головну думку всіх героїв творчого полотна.

Занурення в камерну імерсивність через тривимірні звукові і просторові ефекти, залучать глядача і в атмосферу спектаклю, і у власний внутрішній стан, що є над завданням, – розповіла продюсерка, режисерка, та хореографиня-постановник вистави Наталія Лагун.

– Хто з нас не шукав … себе? Одного разу, або знову…Коли людина стає лиш ескізом – думки атакують і перетворюються на ілюзорну сутність.

Втілення головного героя – проекція всіх і кожного, чий пульс адаптується до непостійності часу.

Трактуючи – це інтерпретація істини.

Вічне – пошук істини.

Мовчання – слово істини.

Це історія про самоідентифікацію через шлях трансформації, пошуку, інсайтів – до прийняття, щоб віднайти власну істину, яка завжди десь поруч, – пояснює режисер-постановник Анастасія Байдеріна.

 

Концептуальна хореографічна вистава «Трактуючі вічне мовчання», під час якої глядачі проживуть власний епізод самоідентифікації – вічний шлях без маршруту і навігатора. 3D-ефекти сюжетного занурення створять нову реальність, з якою зіштовхнулись всі і кожен у актуальний трансформаційний період.

Від падіння у власну прірву до прийняття зримого повітря над собою – час камерної імерсивності з вами, про вас, і для вас.

Прем’єра «Трактуючі вічне мовчання» – 19 жовтня 2021 о 19:00 на «Сцені 6» Довженко-центру.

Квитки вже в продажу!

 

Інформація та фото надані «Master Management 360»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь