Новини, Новини

Ксенія Агібалова стала однією з трьох найкрасивіших жінок планети

Ксенія Агібалова – володарка титулу Ms. World International Petite 2021, увійшла в трійку найкрасивіших успішних жінок світу і привезла в Україну титул найкрасивішої мініатюрної жінки світу.


Конкурс краси з 15-річною історією, що славиться грандіозними масштабами і розкішними локаціями Ms. World International за традицією щорічно проходить в Майямі, і вважається одним з найпрестижніших в США. У цьому році близько 60 учасниць з усіх куточків світу боролися за звання найкрасивішої жінки планети в декількох категоріях, в кожній з яких українки отримали нагороди.
Мініатюрній, але такій сильній і харизматичній жінці Ксенії Агібаловій вдалося заявити всьому світу, що краса українки в її внутрішній силі, духовності та незламній вірі в себе, якою б тендітною вона не здавалася.

“У бажанні нових емоцій і яскравих вражень я подала заявку на конкурс краси, скоріше, з цікавості і бажання зануритися в атмосферу змагання, першості, в якому ти перш за все повинна перемогти саму себе. Свої страхи та комплекси. І я перемогла! Хотіла, щоб світ «побачив» мене ідеальною, а Україна в моїй особі – прогресивною, інтелектуальною та готовою до діалогу на будь-якому рівні і на будь-якій мові. Свій результат я присвячую моїй країні і всім, хто надихав мене на чудові зміни”, – ділиться враженнями на своїй сторінці в Instagram Ксенія Агібалова – власниця і засновниця київської мережі міні-готелів SKY HOME, дизайнер, бізнес-леді, self-made women.


До слова, зараз Ксенія знаходиться в Атланті, де представляє Україну на конкурсі Mrs. Transcontinental 2021.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь