Новини, Новини, Нові імена

Ms. Ukraine World International 2021: Стали відомі імена фіналісток грандіозного конкурсу краси

Нарешті завісу таємниці імен прекрасних фіналісток відкрито! Представляємо вам 16 найкрасивіших, найталановитіших і успішних українок, які братимуть участь в національному фіналі конкурсу Ms. Ukraine World International 2021.

 

Вже 21 травня 16 красунь фіналісток вийдуть на сцену вишуканого Fairmont Grand Hotel Kyiv, щоб вразити гостей вечора і журі своєю красою і історіями власного успіху. 

Співачки, психологині, економістки, бізнес-леді, фінансистки, HR-менеджерки, юристки, рестораторки, викладачки, стилістки та навіть пані підполковник – доведуть: яку б складну, або традиційно чоловічу професію або справу життя не обрала жінка, вона буде робити її бездоганно. Тендітна, ніжна і прекрасна половина людства, жінка – щодня несе в своїх долонях Всесвіт, огортаючи його теплом і турботою, рятуючи його своєю красою.

Оксана Висоцька

 

Олена Сидорова

 

Ганна Киричевська

 

Анна Романько

 

Ірина Петрусь

 

Ірина Рукавицька

 

Поліна Крупчак

 

Анна У

 

Світлана Соколова

 

Валерія Горопацька

 

Юлія Красна

 

Ольга Кричильська

 

Ірина Бойко

 

Вікторія Мазніченко

 

Юлія Соколовська

 

Тетяна Василик

 

Вже цієї п’ятниці одна з них отримає головну корону переможниці національного відбору і титул Ms. Ukraine World International 2021 і представить цього літа Україну в Америці на конкурсі Ms. World International.

Відмітимо, що національний відбір в Україні буде проходити цьогоріч вперше. Національним директором стала Місіс Україна 2018 Альона Бойко, яка достойно представила Україну на американському конкурсі і вперше в історії його існування ввійшла в ТОП-20 найкрасивіших учасниць. 

Національний директор Ms. Ukraine World International Альона Бойко

До слова, на офіційному сайті конкурсу зараз йде народне голосування за звання Ms. People`s Choice. Підтримати учасницю, яка сподобалася, можна  ТУТ.

Цікаво, яким буде її ім’я?

 

Акредитація для ЗМІ: +38 096 630 28 02 (Лала Цукерман)

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь