Дизайнери, Мода, Новини моди

COLOR BOOM: Нова колекція від бренду Zharko (ФОТО)

Нова колекція від бренду Zharko «Color boom» – це вибух кольору, поєднання яскравості зі сміливістю. Саме через колір, дизайнер бренду Жарікова Катерина хоче додати більше виразності в життя кожного. Одяг має підкреслювати основні риси за допомогою вдалого поєднання кольору та фактури.

 

Колекція створена щоб дарувати радісні емоції її власнику. Тут поєднується ціла палітра модних відтінків нового сезону: фуксія, насичений лайм, синій електрик, помаранчевий, ліловий. В колекції використовуються змішання різних фактур, це і блиск, паєтки, букле, плащові тканини, прозора сітка. Родзинкою всієї колекції є фірмовий знак – кольорові ляпи фарби. Цей принт можна побачити у верхньому одязі, в оздобленні сумок та топів.

Гармонійне поєднання теплих фактур з легкою прозорою сіткою, простежується у моделях колекції. В цьому сезоні, характерні для бреду пуховики, дизайнер пропонує у соковитих насичених відтінках, з орнаментами та принтами. Бренд Zharko підтримує напрямок sustainability приділяючи велику увагу якості речей, з турботою про безпеку людей і навколишнє середовище. Сумки в колекції виготовлені з вторинного використання джинсової тканини.

Взуттевий партнер показу Lаurа Frаnchi та Leko Spаce Основа колекції – знакові різнокольорові туфлі-човники, які ідеально доповнили образи колекції. Також, на подіумі були представлені босоніжки та ботильйони яскравих кольорів, які гармонійно поєднувалась з речами колекції Zharko.

Італійський бренд косметики – MURÀN. MURÀN – це ВИСОКА КУХНЯ КРАСИ.

Б’юті образи зробила GYMMAXX BEAUTY SALON — це Ваш стиль та індивідуальність в самому центры міста: ЖК «Новопечерські Липки».

Також під час показу був перфоманс від художника Євгена Сінуліна, який розмальовував тренч. і в кінці показу всі глядачі могли побачити творіння художника на виробі.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь