LifeStyle

Ілона Гвоздьова зробила маммопластику

Війна триває вже другий рік і якщо перші місяці жінкам було не комфортно робити макіяж, фарбувати нігті, вбиратись в щось краще, аніж спортивний костюм, то тепер, адаптувавшись до екстремальних умов виживання, у пластичних хірургів стоять черги клієнток, аби покращити себе. Коли, як не зараз,- говорять вони, Кожен день може бути останнім.

Ми вирішили більш детально вивчити це питання та дізнатись ЧОМУ і НАВІЩО українки збільшують груди під час війни.

І виявилось, що поруч з базовими потребами у захисті та безпеці життя, з’явилась нова – жити тут і зараз, встигнути максимально все, здійснити та реалізувати найбажаніші мрії якнайшвидше.

Раніше збирали на побутову техніку, будівництво, ремонти, квартири, тепер погляди змінились, адже нерухомість можна втратити внаслідок ракетних обстрілів і краще вкладати в себе та радіти життю”, – поділився з нами Андрій Пасічник  (хірург вищої категорії, пластичний хірург Медичного центру ASONIS.

25 жовтня здійснила свою мрію відома українська … Ілона Гвоздьова –  українська танцівниця, педагог-хореограф, переможниця проекту «Танці з зірками», засновниця жіночої спільноти UKRAINIAN WOMEN UNITY – зробила мамопластику грудей.

 

Своєю титанічною працею вона здобула перемогу на танцях з зірками, реалізувала себе у роботі, двічі як мама, побудувала будинок своєї мрії, створила наймасштабніше мотиваційне жіноче ком’юніті та нарешті вирішила зробити щось для себе.

Неодноразово можна було помітити під її дописати в Instagram недобрі коментарі підписників, такий собі Публічний булінг у всій його красі:

Сіськи впали в воду, Цицьки в пластичного хірурга, кому не вистачає – вам туди, Де цицьки?, Арматура, Народила, а груди більші не стали, Все чудово. Ви дуже класна люблю завами спостерігати. Але чи то купальник невдалий чи можливо ракурси здається як наче ви зовсім без грудей. Це звісно ваша справа, але якось негарно. Прошу вибачення, якщо раптом цим коментарем ображу, А цицьок взагалі нема, що вона показує? Доска та 2 соска..

8 червня 2021 в інстаграмі Ілони Гвоздьовоїз’явився вперше допис про її груди: Прийняла рішення написати та всім відповісти одразу! Так, у мене дійсно невеличкі груди, прошу звернули увагугруди, а не цицьки, усе життя я займаюсь спортом і це відповідно відображається на тілі, а ще я мати двох дітей, кохана жінка, по життю реалізована людина. Я не маю на мені стати ще одною інста-барбі

Але після повномасшабного вторгнення почали з’являтися дописи про бажання змін та грудні імплантати і виявилось, що Гвоздьова вже багато років вивчає питання з мамопластики. Ілона шукала свого лікаря, ходила на консультації до різних спеціалістів у різні клініки, читала про різні імплантати, запитувала у подруг про їх досвід.

 

У 2022 перед війною вона майже лягла під ніж, але у лютому того року планів було чимало у багатьох українців..

Прийшов час змін! Я хочу знову відчувати себе жінкою! Народження діточок, постійний спортивний образ життя і останні роки постійного стресу дуже сильно вплинули на мій вигляд тіла! Так, хтось може казати, ви чудова, спортивна,рельєфна і так далі! Звісно приємно це чути! Та я бачу в дзеркалі маленьку, худорляву дівчинку підлітка, яка з кожним новим роком все більше нагадує старшу сестру доньки, ніж жінку!

Я довго думала та вагалась щодо хірургічного втручання, багато пройшла консультацій у різних лікарів, довгі спілкування з психологом та подругами на тему збільшення грудей.

Надважливе питання було для мене:Навіщо я хочу збільшити груди?, якщо сім’я є, дітей вигодувала, чоловік взагалі проти, на роботу це взагалі ніколи не впливало, то ж навіщо вони?!?!?Відповідь одна, для себе, для свого внутрішнього стану. Це не про впевненість чи про комплекси, гонитва за трендами чи інста-самками, це саме про естетичну насолоду самої себе, про любов до себе,про турботу про себе– поділилась з підписниками Ілона

Нам вдалось супроводити Ілону на операцію у клініку ASONIS, де за 45 хвилин пластичний хірургАндрій Пасічник здійснив мрію зірки, Гвоздьовійвстановили високотехнологічні імплантати MOTIVA @motivaukraine (які отримали схвалення контролюючих органів у більше ніж 85 країнах світу), 320 ml, що відповідає другому розміру – візуально дуже акуратно та пропорційно до її тіла. Як пояснив вже через декілька днів лікар – контури тіла спереду мають рівномірно відповідати контурам ззаду, саме тоді це буде естетично гарно. Імплантати вставляли під грудьми – довжина шрамів 3,5 см. Ми дізнались і вартість операції – імплантати + мамопластика коштують 3500 євро.

 

Зірка щаслива, вже проходить реабілітацію вдома і зазначила, що більше оперативних втручаньне планує. А ми бажаємо їй найшвидшого одужання та чекаємо яскраві образи з новими грудьми.

Анна Малиновська

Вам також має сподобатись...