LifeStyle

Євген Кот презентує авторське шоу “Танцюй зі мною, Україно”

Ця осінь подарує Україні непередбачувану порцію емоцій та мистецтва, завдяки новому проекту від майстра танцю та топового хореографа – Євгена Кота. Він анонсував своє довгоочікуване авторське танцювальне шоу під назвою “Танцюй зі мною, Україно”, яке відкриє нові горизонти у світі танцю та мистецтва.

Ця унікальна подія, над якою він разом із командою працювали протягом чотирьох місяців, запрошує глядачів з різних куточків України у захоплюючу подорож у світ танцю та емоцій. Шоу збере знаменитих танцюристів, які вже стали відомими завдяки своїм неймовірним виступам на сценах України.

Але це не все! Перший раз на одній сцені разом із Євгеном Котом виступатиме його надзвичайно талановита дружина – чотириразова чемпіонка світу з танцю на пілоні, майстер спорту з художньої та естетичної гімнастики, Наталія Татарінцева.

Наталія Татарінцева

“Танцюй зі мною, Україно” обіцяє стати не просто шоу, а справжнім хореографічним сторітелінгом від Євгена Кота, вишуканою грацією від Наталії Татарінцевої та магічним відлунням у серцях глядачів. Головною метою цього шоу є об’єднання людей навколо танцю, натхнення на творчість та підтримка благодійного фонду Сергія Притули – “Safe&Smart”, який займається реконструкцією та обладнанням шкільних укриттів на деокупованих територіях.

«Для мене це особливий тур, адже я вперше організовую особисте шоу такого масштабу. Розкажу глядачам правду про своє життя, історії, які дотепер ніким не були почуті. 

У цей важкий для країни час ми повинні бути чесними перед самими собою і всі без винятку  відкритими одне перед одним. Шоу саме про це. Про наші переживання, про надію та віру в майбутнє країни. І обовʼязково про перемогу.

Над концертною програмою працює найкраща команда професіоналів.  Ми робимо шоу, яке надовго залишиться в серці кожного глядача», – розповідає Євген Кот.

“Танцюй”, “Зі мною”, “Україно” – це три ключові блоки шоу, кожен з яких розкриє глибокий сенс та вклад української культури і самоідентифікації. Ця подія стане справжньою подорожжю крізь час і простір, де кожен глядач зможе знайти щось особливе для себе.

Благодійний тур проїде країною на підтримку гуманітарного проекту «Safe&Smart» Фонду Сергія Притули з реконструкції та обладнання шкільних укриттів на деокупованих територіях.

Квитки за посиланням

Вам також має сподобатись...