Дозвілля, Психологія

ГОВОРИТИ ЩОБ ЖИТИ: В Україні стартує інформаційна акція проти домашнього насилля

Відома українська громадська діячка, володарка титулу «Ms Ukraine Universe TCP» Олена Бринза організовує масштабну інформаційну кампанію проти домашнього насилля, жертвами яких є жінки та діти. «Говорити щоб жити» – це можливість заявити про таку важливу проблему, яка руйнує долі, а іноді і забирає життя, це шанс привернути увагу і почати діяти вже сьогодні. 

Організаторка зазначає, що метою акції є громадське обговорення проблеми домашнього насилля і пошук конкретних методик по подоланню цією проблеми в Україні, в умовах бойових дій, постійних стресів, великого інформаційного навантаження і нервових потрясінь. Соціальна акція спрямована на створення «безпечного середовища» для жінок та дітей, які постраждали від насилля в сім’ї, та мовчали про це.

Адже про це варто говорити – говорити, щоб жити.

«Я також була жертвою домашнього насилля в дитинстві, і я знаю, як це страшно, як страх паралізує, і як сильно ти потребуєш підтримки. І що іноді нереально справитись з тією ситуацію, в яку ти потрапив, самостійно»,  – заявляє ініціаторка акції Олена Бринза на своїй сторінці в Instagram.

Акція в Україні буде проходити в рамках «місяця проти домашнього насилля», яке оголосили в TCP Universe Pageants.

Організаторка анонсує широкий спектр публічних онлайн і офлайн заходів, низку просвітницьких публікацій, залучення експертів та спеціалістів, які можуть допомогти жертвам домашнього насилля.

Разом з тим, учасником акції, як зазначає Олена, може стати кожна українка. 

Саме люди є серцем цієї акції.

«Я запрошую Вас підтримати цю компанію, спрямовану на боротьбу проти домашнього насилля. В  Україні  вона пройде під хештегом #говоритищобжити! Щоб саме жити, а не виживати, тому що кожен з нас заслуговує на щастя, повагу та любов! Пишіть свої історії під цим тегом, діліться досвідом, розказуйте про те, як змогли подолати проблему. Будь-яка історія цінна і вона може допомогти іншим. Говоріть!», – каже вона.

Зауважимо, що Олена вирушить в Атланту у жовтні цього року для участі у престижному світовому конкурсі краси TCP Universe Pageants. Для неї це важлива можливість на міжнародному рівні підняти питання про насильство в родині, обмінятися досвідом боротьби з цією проблемою з іншими учасницями з різних країн і залучити іноземних партнерів до підтримки українських жінок. Ми бажаємо нашій співвітчизниці достойно представити нашу країну на такому високому міжнародному рівні.

 

Вам також має сподобатись...