LifeStyle, Дозвілля

У КВЦ “Парковий” відбулася прем’єра унікального мюзиклу “Холодильника будинок”

Сімейна вистава “Холодильника Будинок” буде радувати та приголомшувати українські сім’ї 16 та 17 вересня у КВЦ Парковий.

Виставу підтримали зіркові гості: Арам Арзуманян, Ілона Гвоздьова, Яна Смоленцева, Олексій Комаровський, Даніель Салем, Влада Дедкова, Євгеній Ламах, Олена Світлицька, Ольга Мартиновська, Анна Малиновська та інші зіркові гості.

14 вересня на сцені КВЦ “Парковий” українська продакшн компанія AMAconcert презентувала закриту прем’єру сімейної вистави нового формату “Холодильника будинок”.

Картерина Сигида, продюсер вистави, поділилась своїми враженнями: “Сьогоднішній вечір з нами розділили сімʼї з Фонду Маші Єфросиніної – жінки та діти, які постраждали від війни. Після того, як ми почули коментарі усіх родин, які прийшли на виставу, а особливо слова наших маленьких гостей, які були у захваті та казали, що хочуть ще, наша команда зрозуміла, що все вдалося. І це найголовніше. Адже у виставі ми хотіли донести, наскільки важливо зараз збиратися у родинному колі та проводити час разом. І фіналом мюзиклу якраз стала сімейна вечеря”.

Увесь сюжет театрального мюзиклу розвивається навколо “живого” холодильника Назара Жмака, якого озвучив відомий український актор театру та кіно Арам Арзуманян. Він розповів про свої емоціями: “Для мене це була найважча, найбільш хвилююча премʼєра за все моє життя, бо тут я вже роботу зробив і дивився її разом з усіма, сидів у глядацькій залі і просто неймовірно хвилювався. Багато людей бачили, де я сів, і боявся, що вони будуть дивитися не на сцену, а на мене, хотів, щоб вони не відволікалися, а слухали, що говорить мій персонаж. Але врешті я задоволений! Я з донькою дивився, бачив, як вона радіє, чув, як сміялися діти в залі, як мами та татусі сміялися. Давайте так, трохи нескромно, але я відчув емоцію щастя!”, – ділиться емоціями виконавець головної ролі Арам Арзуманян.


Маленьких глядачів та їх батьків вражали зі сцени казкові персонажі, жителі холодильника: продукти, овочі та фрукти у неймовірних дизайнерських костюмах та неймовірною хореографією.

Поділилась своїми думками відома українська танцівниця, засновниця UWU, Ілона Гвоздьова: “Дуже яскраві образи! Гарні танцювальні мізансцени. Кумедна доросла історія на дитячий лад, всі актори дуже майстерно виконували свої ролі, акторський склад чудовий. Відразу видно, що актори дуже сумували за сценою та живим глядачем. Дякую вам за таку чудову виставу. Моя донька Рія була у захваті, і я теж. Сподіваюсь, театральне мистецтво на часі, і саме зараз варто підіймати нашу культуру, мистецтво, театр та кіно. Людям важливо мати мотивацію жити далі, а нашим героям – знати, що вони відстоюють нашу країну задля розвитку нашої нації та майбутнього наших дітей”.

Акторка Яна Смоленцева сказала, що отримала величезне задоволення. У першу чергу, візуальне, бо костюми просто фантастичні, неперевершені. Фінал мюзиклу дуже теплий, родина – це найважливіше. Вона додала, що цей новий формат – креативний хід, а нове у наш час – це завжди круто, це ріст, надія та завжди актуально”.

Акторка Влада Дедкова не приховуючи своїх емоції розповіла, що їй дуже сподобалося, що не очікувала таких яскравих, стильних і сучасних костюмів. Долала, що жалкує про те що немає 20 дітей, щоб 20 разів можна було сходити з кожним окремо. На її думку, мюзикл – саме той варіант, коли дорослі можуть сміливо йти з дітьми.

Усі образи з вистави ожили та втілилися у реальність завдяки режисеру – постановнику Андрію Ульянову. Шість авторських композицій від класичного вальсу до тяжкого року написав відомий український композитор Дмитро Саратський. Піар-менеджерка мюзиклу Катерина Вареник сказала, що працювати з такою командою професіоналів – справжнє задоволення. Вона додала, що дуже щаслива бути причетною до такого масштабного та талановитого проєкту. Пишаюся людьми, які зробили цю неймовірно важливу виставу, адже вона може емоційно та морально підтримати дух дітей та їх батьків задля нашої перемоги. Це та вистава, на яку повинна піти кожна українська родина та привести своїх дітей, щоб відволіктися, зарядитися цією енергією”.

 

Вам також має сподобатись...