Без рубрики, Гороскоп

Гороскоп на вересень від тарологині, езотерині Тетяни Гай

Зірки у вересні 2023 року прогнозують знакам Зодіаку неймовірний період, який розпочне цикл позитивних та неочікуваних змін. Детальніший прогноз для кожного знаку зодіаку читай в гороскопі від тарологині та езотерині Тетяни Гай.

Тетяна Гай

Овен

Вересень для Овнів виявиться досить спокійним, та це навіть добре, адже у вашому випадку – все на користь. Це пора призупинитися та подумати про прекрасне, розчинися у своїх планах на майбутнє і помріяти. Що стосується роботи чи бізнесу – початок місяця може стати справжнім колесом фортуни у плані масштабних угод. Але, великі кошти рекомендується вкладати виключно при наявності точних гарантій. І тільки відчуття внутрішньої гармонії допоможе справитися з протиріччями, які відображаються на фінансових потоках. Зірки рекомендують докласти максимальних зусиль на  завершення справ, які затягнулися на тривалий період.

Телець

У вересні ви будете здатні передбачати майбутнєусі ваші припущення виявляться напрочуд точними та правильними. Порада для вас: не лякайтеся і не шукайте в цьому містики, не покладайтеся виключнона інтуїцію. Просто ви занадто довго обмірковувалиситуацію, і підсвідомість в тандемі з Вищими Силамипідкинула” вам єдиний варіант розвитку подій. Також вересень стане багатим на сюрпризи для тих, хто самотній в особистому житті, адже є великі шанси зустріти саме того, хто вам потрібен. Головне, не зупиняйтеся та сміливо крокуйте за своїм чуттям, і все у вас складеться саме так, як бажаєте.

Близнюки

Місяць для цього знаку стане знаковим початком для того, щоб переглянути свої погляди на звичні речі. Спробуйте забути про старі схеми та маршрути. Здивуйте себе, адже у вересні вам все вдаватиметься, як ніколи. Тож зірки рекомендують поїздку або зміну роботи. Для вас це найкращий місяць року для повної реалізації себе. Та будьте уважними під час нових знайомств, серед них можуть бути заздрісники вашому успіху. Це надзвичайно позитивний час, якщо використовувати його з розумом, то і фінансовий стан справ значно покращиться. Рекомендується закладати фундамент для всього нового або виправляти помилки минулого – всі ці речі увінчаються успіхом.   

Рак

У раків вересень викликатиме невелику меланхолію, адже з середини місяця з’явиться відчуття, що перед вами відкрилися незвідані двері, зазирнути за які лячно, але цікаво. Якщо нема причин для об’єктивного хвилювання, то наважтеся на цей крок вперед і насолодіться новою хвилею. Ви давно засиділися  на місці – прийшла пора діяти! Більше часу в серпні проводьте з сім’єю. Скористайтеся всім своїм шармом, щоб привернути у своє життя потрібних людей, адже вересень хороший період для формування міцних зав’язків. Позитивний настройдопоможе найти спосіб справитися з багатьма труднощами та вийти лідерами з будь-якої неоднозначної ситуації. 

Лев

Вресень буде надзвичайно активним. Домашні турботи будуть збивати з пантелику. Ваше загострене відчуття відповідальності не дасть вам всидіти на місці. Та пам’ятайте  про головне – важливо прислуховуватись до прохань близьких вам людей. Можливо саме зараз ви їм потрібні значно більше, ніж в інші періоди. В цьому місяці вам просто рекомендується відпустка. Вересень для вас прекрасний період, щоб налагодити спілкування з давніми друзями. Особливо, якщо є такі, хто ображений на вас чи просто зник без причини. Йдеться не про тих, хто був несправедливий з вами, а саме про тих, до кого, можливо, були несправедливі ви. Постарайтеся відновити спілкування, – це принесе неабиякі позитивні результати та користь вже у найближчому майбутньому.

Діва

У першій половині вересня ваша фантазія запрацює на повну потужність, і ви будете буквальнофонтанувати креативними ідеями. Не пропустіть шанс справити враження на оточуючих і не опускайте руки, зіткнувшись із критикою. Нехай критикуютьце все заздрість вашій прекрасній персоні. Але, в погоні за щастям, будьте вкрай обережними, щоб уникнути підміни понять і самообману. Закінчення літа буде трохи підступним стосовно вас, адже все, що буде легко приходити – не завжди приноситиме радість. Тому, якщо будете обачними – уже на початку осені досягнете неабияких висот у всіх сферах життя.

Терези

Терези, не дивуйтеся якщо з початком осені будуть і деякі невеликі втрати. Не забувайте, що якщо десь забирається – десь прибавляється. Тому не шкодуйте за цим втраченим. Якщо є стосунки, які вас обтяжують і давно віджили себе – негайно їх завершіть. У вересні зірки нададуть вам максимальну допомогу, і розривбуде безболісним. Якщо виявите малодушність – будете змушені ще довго спілкуватися з людиною, яка вам давно нецікава, а, можливо, і неприємна.Перемикніть увагу на спілкування з близькими родичами – їм зараз вкрай необхідні ваші підтримка та теплота.

Скорпіон

Починаючи з перших чисел вересня існує велика ймовірність впасти в депресію. Вона звичайно не зламає ваш сильний дух, та варто знайти час, щоб заглибитися та розібратися з власними думками та емоціями. В жодному разі не ставте ні на чому хрестів і рухайтеся виключно вперед до своєї цілі, як би важко під кінець місяця вам це не здавалося, – результат не заставить себе чекати!  Адже час сприятливий  для підбиття підсумків. Вдалими будуть угоди купівлі-продажу, ділові відрядження і подорожі. А середина вересня принесе вам надзвичайно гарну новину.

Стрілець

Вже на початку весня така якість як принциповість буде працювати виключно на вашу користь. Не відступайте і не уступайте! Місяць принесете серйозні кар’єрні стрибки вгору. Тому, якщо є натяк на те, що на роботі наближаються зміни – скористайтеся моментом і отримайте заслужене по праву. Тим представникам цього знаку, хто в парі – нічого турбуватися, а тим, хто в пошуку – зірки рекомендують спробувати отримати в кінці місяця задоволення від моментів наодинці самим з собою. Вам недовго прийдеться лишатися одинокими, наберіться терпіння і вже скоро у двері постукає той, хто вам дійсно призначений долею.

Козеріг

В цей період не варто надто багато часу приділяти саморозвитку, зірки рекомендують зупинитися і приділити більше часу відпочинку з близькими. Ви достатньо багато зробили останнім часом – тому достойні найкращого релаксу. кінець серпня дуже сприятливий для вас час, адже прогнозує багато зустрічей та заходів як запланованих, так і спонтанних. Одиноким представникам знаку рекомендується голосніше заявляти про себе навколишньому світу і зовсім скоро він впаде до ваших ніг. 

Водолій

Початок місяця – надзвичайно сприятливий період для представників знаку, щоб остаточно пізнати та прийняти себе. Не рекомендується розпочинати будівництво або ремонт. Місяць сприятливий для справ сердечних і варениці перемог у різноманітних сферах. Особливу увагу варто приділити нервовій системі, адже ресурси не безмежні, навіть якщо ви сповнені оптимізму. Удача посміхнеться тим представниками Знаку, хто зможе відмовитися від моментальних поривів. До кінця місяця багато що зміниться, але це не означає, що вас переслідуватимуть проблеми. Зібравшись з силами ви зможете досягнути потрібного фінансового потоку саме в цей період.

 

Риби

Нагорода рано чи пізно знаходить свого переможця. Вересень буде насиченим  хорошими новинами та матеріальним прибутком. Та намагайтеся максимально їх заощади, адже згодом можуть з’явитися непередбачені витрати. В особистих стосунках все протікатиме досить рівно, ви будете як ніколи гармонійно відчувати себе в сімейному колі, насолоджуючись одне одним. Енергетика планет до кінця місяця буде сприятливою, що допоможе досягнути гармонії в діловому середовищі. Зірки рекомендують оминати суперечки й контролювати емоції. Така тактика допоможе виключити фінансові ризики.

Вам також має сподобатись...