Нові імена, Особистості, У фокусі

Анна Гузєєва: ТОП-7 фактів про учасницю популярного телешоу “Холостяк”

У світі талановитих та видатних особистостей особливе місце належить дніпрянці Анні Гузєєвій – учасниці відомих телевізійних проєктів, ведучій та переможниці конкурсів краси. Її ім’я стало синонімом елегантності та жіночності. Вигравши титул “Міс Східна Європа” Анна Гузєєва отримала визнання, яке стало лише однією із багатьох вершин її успіхів та досягнень. Ми зібрали ТОП-7 фактів про життя телеведучої, які ви ще не знали про Анну.   
Дитинство та юність 
Анна Гузєєва народилася 4 вересня 1998 року у місті Дніпро у родині юристів. Єврейске прізвище батька дівчина не афішує.
 У 2015 році закінчила музичну школу по класу фортепіано з відзнакою. У 2016 році закінчила школу еколого-економічного профілю з відзнакою (срібна медаль). Того ж року вступила до Дніпровського Національного університету імені Олеся Гончара на факультет прикладної математики на бюджет і у 2022 році захистила диплом магістра в цьому ж університеті.
Протягом навчання активно брала участь у наукових конференціях та займалася написанням наукових робіт.
 Медіа та телебачення 
 У 2018 році Гузєєва вперше почала свою діяльність на дніпровському 11-ому обласному телеканалі у якості журналіста та вела рубрику у програмі Promenade. З наступного року стала ведучою та головним редактором програми ProКультурне, де брала короткі інтерв’ю у зірок шоу-бізнесу та діячів культури.
 У 2021 році на телеканалі СТБ виходить 11 сезон найбільш рейтингового реаліті-шоу «Холостяк», де Гузєєва запамʼятовується глядачам своїм яскравим, запальним образом та протягом весни 2021 року її імʼя залишається у топі запитів українських користувачів Google.
 Того ж року Гузєєва бере участь у розважальному шоу «Богиня Шопінгу» на телеканалі ТЕТ, де отримує жадану перемогу. Протягом 2021 року відвідує різноманітні ток-шоу на телебаченні в якості героїні та експерта.
 Модельна карʼєра
Модельний шлях Гузєєвої почався у 2019 році. Фотографувалася для каталогів одягу і українських модних журналів. У 2020 році потрапляє на обладинку відомого американського журналу Ellements Magazine New York. Після чого відоме міжнародне видання Topcity вносить її до свого топ-50 найкрасивіших людей світу-2020.
Також у 2020 році Гузєєва брала участь у європейському конкурсі краси Miss Fashion Universe, де отримала головний титул та першу корону. Після чого потрапила на обкладинку модного італійського журналу GMARO.
У грудні 2021 року виходить черговий випуск журналу Playboy, на обкладинці якого Гузєєва постала у спокусливому образі. У 2023 році Анна вирушає на європейкий конкурс краси Mrs. European Nations в Афіни. Де входить у трійку переможниць та отримує титули: Міс Східна Європа 2023 і «Друга Віце-Міс Європейських Націй 2023».

 

 Поезія 
 Анна Гузєєва з юних років бере участь у конкурсах поезії. Її вірші публікувалися у таких збірках: «Собори наших душ» (2016 рік), Часопис «Барви» (2016 рік), «Україні присвячую» до Дня 25-річчя Незалежності України (2016 рік).
 У 2018 році Гузєєва отримала нагороду «Гордість Дніпра» у номінації «Поетеса Року» , на честь чого колекція її віршів була опублікована у журналі Millenium того ж року.
Сьогодення та особисте життя
 Сьогодні Анна Гузєєва проживає у Києві, займається діяльністю у сфері піар-послуг, має власну піар-агенцію «Guzeeva PR» , Працює ведучою на різноматних заходах, веде активне соціальне життя і свій блог в мережі інстаграм, в якому за нею слідкує близько мільйона підписників. Подробиці особистого життя Гузєєва не розкриває. Відомо, що дітей у неї нема. Наразі в офіційному шлюбі вона не перебуває. Але довгий час перебувала у стосунках з бізнесменом, імʼя якого вона також не афішує.

Вам також має сподобатись...