Зірки на допрем’єрному показі української стрічки “Кохання без контракту”

Estimated read time 1 min read


19 вересня в Києві відбулася прем’єра пригодницько-романтичної комедії – “Кохання без контракту”, від Device production company, українського продакшену, який влітку 2022 року став єдиним в країні, що самотужки, без підтримки фондів та державних коштів, зібрав бюджет на зйомку цього повнометражного художнього фільму.

Гості вечора
Співачка ALISA


“Для нас важливо розвивати та підтримувати сильний український народ, підтримувати економіку України, сплачуючи податки від прокату. Тому в нас працює українська команда найкращих спеціалістів своєї справи та знімаються українські актори”, – розповідає режисер та продюсер фільму Валерія Гуза

Гості вечора

 Гості вечора

Цікаво, що попри вітчизняну прем’єру, стрічка вже з 13 жовтня вийде у прокаті в Європі, Канаді та Англії українською мовою, щоб усі переселенці мали змогу подивитися фільм українського виробництва в різних куточках світу та хоча б на півтори години забути про щоденні проблеми, почути рідну мову, згадати мирний час і відчути себе вдома!

Анна Добриднєва
Олександр Попов
Ольга Скороходова


А от на столичному показі цей унікальний проект вже примусив посміхнутися всіх гостей вечора, серед яких були присутні як актори фільму: ведучий програми “Сніданок. Вихідний” на 1+1 Олександр Попов, виконавиця головної ролі – Ольга Скороходова, так і авторка саундтреку до стрічки Анна Добриднєва, гурт Авіатор, співак Іван Марунич, співачки ALISA та Софія Єгорова, ведуча 1+1 Валентина Хамайко, шоумен Андрій Чорновол та інші медіаперсони.

Андрій Чорновол
Анатолій Крапівін
гурт Авіатор

 

Дивіться з 21 вересня у всіх кінотеатрах України! Пригодницька комедія «Кохання без контракту»

You May Also Like

More From Author