В Києві з дивовижним музичним шоу “Кіносимфонія” виступить НАОНІ оркестра

Estimated read time 1 min read

17 лютого в Pochayna Event Hall НАОНІ оркестра поєднає в одному шоу саундтреки з улюблених кінофільмів в особливому звучанні традиційних українських інструментів, костюмовані перформанси і вражаючу кругову проєкцію.  На гостей очікує романтичний вечір, казкові мелодії з фільмів, вишукане оркестрове звучання та погляд коханої людини поруч. 

За промокодом КС50П доступні 100 квитків зі знижкою 50% (крім VIP-місць). Подаруйте коханим романтичний вечір, наповнений чарівною музикою оркестру, мелодіями та кадрами улюблених кінофільмів 

НАОНІ оркестра – уславлений музичний колектив з 55-річною історією. Разом з цим, оркестр – сміливий експериментатор у звучанні, співпраці з популярними артистами та створенні нових програм. Цього разу НАОНІ оркестра здивують вас унікальним проєктом – вражаючим шоу, у якому поєднані музика, кіно та театр. 

Ви почуєте музику з таких відомих кінофільмів та серіалів як “Зоряні війни”, “Хрещений батько”, “Список Шиндлера”, “Гаррі Поттер”, “Гра Престолів”, “Шерлок Холмс”, “Місія нездійсненна” і “Пірати Карибського моря”.

НАОНІ оркестра – це унікальні інструменти, які в такому поєднанні не звучать більше в жодному музичному проєкті світу, і в руках справжніх майстрів-віртуозів творять заворожуючу звукову магію. Сопілка, пан-флейта, окарина, бандура, цимбали, трембіта і дримба відтворять улюблену музику зі світових кінохітів. Кругова відеопроєкція повністю занурить в атмосферу музичної подорожі та створить відчуття присутності у фільмі. На вас чекає живе виконання, об’ємне звучання великого оркестру і неповторний український колорит. 

https://youtu.be/w9j5Vdz2rWQ?si=NyYtV3tJN6Wr5AXT

 

Олесь Журавчак, директор-розпорядник НАОНІ оркестра та режисер проєкту “Кіносимфонія”, розповів, чому музиканти вирішили втілити цей проєкт саме зараз: «В нашій країні війна. Часто звучить питання «Чи доречно проводити концерти?». Я впевнено скажу, що доречно, потрібно і навіть необхідно! Чому? Тому що наше суспільство – це єдиний організм, в якому кожен має виконувати свою функцію. Коли організм довгий час працює в режимі екстремальної фізичної і психічної напруги, то з часом він «вигорає». Щоб зберегти ефективність, необхідно мати хоча б короткі періоди відпочинку, терапії, реабілітації. Саме тому, виконуючи свою місію в суспільстві, ми запустили програму музичної терапії від НАОНІ оркестра. Зокрема, проєкт «Кіносимфонія» дає можливість кожному глядачу здійснити подорож в часі через призму музики та відеоряду відомих фільмів, які були в житті кожного і асоціюються з різними періодами особистого життя. Це емоційний перемикач, який вивільняє психічну енергію довготривалої напруги і наповнює силою вже пережитих і нових емоцій та відчуттів. Ми отримали багато теплих відгуків після першого показу цієї програми, тому раді запросити вас на “Кіносимфонію” знову!».

Прем’єра музичного шоу відбулась 19 листопада 2023, захід пройшов з аншлагом. Ділимося відгуками гостей: 

“Кіносимфонія – це неймовірний проєкт НАОНІ. Це справжнє шоу, яке захоплює поєднанням різних видів мистецтва: симфонічна музика, кіно, театр. Завдяки елементам театралізованого дійства та веселим сценкам кожен гість шоу посміхнувся та зарядився радісними емоціями. Проєкт виглядає стильно, сучасно, масштабно. Це шоу варто відвідати кожному, адже ця неймовірна музика наповнює та зцілює. А також для нас усіх зараз важливе відчуття єдності, і саме це дає “Кіносимфонія”. Це українська культура найвищого рівня!” – Валерія Музиченко.

“Все пройшло на найвищому рівні! Було б більше вільного часу, не пропускав би ні одного концерту. Музика та атмосфера ніби переносила мене у сам фільм,” – Михайло Рибко.

“Кіносимфонія” стала для мене відкриттям творчості НАОНІ. Я була вперше на їх концерті, і мене переповнюють глибокі враження. Це музика, яка надихає та наповнює, надає сил, дарує відчуття гордості за талановитих українців. Адже НАОНІ – це українська музична культура, тож НАОНІ — це та Україна, яку знають у світі. Дякую музикантам за те, що дозволили відкрити для себе звучання багатьох традиційних музичних інструментів. Тепер хочеться дізнатися більше про цимбали, бандуру, трембіту, зозульку, дримбу та почути їх у нових поєднаннях. Для мене цей досвід — чудовий стимул для вивчення власної історії та культури, нашої ідентичності,” – Катерина Гребеник. 

Чому варто послухати відомі саундтреки до фільмів в оригінальній інтерпретації НАОНІ оркестра? 

  1. Ви почуєте найкращі музичні шедеври в унікальному аранжуванні 
  2. Скористаєтесь нагодою побувати на концерті легендарного приголомшливого колективу та послухати неповторний хор інструментів
  3. Насолодитесь феєричним виконанням та винятково живим звуком
  4. Поринете у вражаючу кругову відеопроєкцію
  5. Побачите костюмовані перформанси

Сім разів оркестр НАОНІ заслужено здобував перемогу на проєкті “Битва оркестрів”. А за останні кілька років під художнім керівництвом Віктора Гуцала музичні експерименти оркестру ставали дедалі цікавішими, сміливішими та новаторськими. У співпраці з представниками сучасних жанрів музики та топовими виконавцями успішно пройшли спільні концерти з багатьма зірками нашої української сцени, серед яких були ONUKA, Олег Скрипка, Руслана, Джамала, Артем Пивоваров, Tayanna, гурти «Друга ріка», Mad Heads, Kozak System та інші.

Де: Pochayna Event Hall, просп. Степана Бандери, 23

Коли: 17 лютого, 19.00

Даруємо подарунки до Дня Закоханих! 

За промокодом КС50П доступні 100 квитків зі знижкою 50%. КВИТКИ ТУТ.

You May Also Like

More From Author