У Києві пройшов благодійний показ найкращої святкової анімації – «Друзі-нерозлийвода»

Estimated read time 1 min read

Днями у ТРЦ Respublika у кінотеатрі мережі Multiplex відбувся благодійний допрем’єрний показ кращої анімації святкового сезону – «Друзі-нерозлийвода». 

Усі кошти від проданих квитків були передані на користь БО «Благодійний Фонд Діти Героїв». Гроші підуть на задоволення потреб дітей, які втратили батьків внаслідок війни.

Сюжет анімації розповідає про ляльку-маріонетку на ім’я Дон, яка вирішила втекти з вуличного театру. Дон опинився у Центральному парку Нью-Йорка. В нього надзвичайно гарна уява та бурхлива фантазія, однак життя не обманеш. Які казкові краєвиди не уявляв би собі Дон, він все одно оставався сам один посеред величезного парку, де він нікого не знає. Першим з ним вирішив познайомитися загублений іграшковий пес-репер. Він з тих собак, які починають співати або розповідати історію коли їм натискають на лапку. Ці двоє, опинившись в однаково скрутній ситуації, швидко потоваришували. Прийшов час самостійно вирішувати ким вони хочуть бути у цьому житті.

Лала Цукерман та Сергій Гуриненко

Нагадуємо, що робити хороші справи можна не тільки не свята. Будемо вдячні за будь-яку підтримку БО «Благодійний Фонд Діти» фінансово чи інформаційно.

You May Also Like

More From Author