CHARITY QUEEN of UKRAINE 2.0

Estimated read time 1 min read

5 грудня у столичному Fairmont Grand Hotel відбулась світська благодійна подія “CHARITY QUEEN of UKRAINE 2.0” організована ГО “Асоціація Королев України”, а саме їх засновницями Іриною Оськіною та Оленою Бринзою.

Основними напрямками події стали жіночий конкурс CHARITY QUEEN of UKRAINE 2023 та нагородження відзнаками волонтерської премії CHARITY QUEEN AWARDS.

Зіркове жюрі обрали переможницею Дарію Бакланову, родом з Донецької області, яка вимушено переїхала в місто Дніпро. Кожна з учасниць отримала неймовірний досвід роботи з відомою й талановитою режисеркою конкурсу, Іриною Дюденко.

 Волонтерську відзнаку отримали благодійні організації та фонди, такі як БФ «Світлий», засновницею якого є Світлана Легка, відома військова волонтерка, БФ «Ескулаб», що допомагають з харчуванням на фронті, БФ «Народжені Перемагати», засновницею якого є Лала Цукерман, найбільший в Україні благодійний дитячий фестиваль «Амбасадор Дитинства», представником якого є Олексій Завгородній (POSITIFF), за великі успішні збори для ЗСУ народили блогерку Анну Алхім, також відзнаку отримала Євгенія Емеральд, яка очолила акцію проти домашнього насилля, Оксану Данило, медичну сестру-добровольця з позивним «Сойка», Марину Кінах за підтримку та допомогу ГО «Асоціації Королев України», молодий український телеканал «Телевсесвіт», українську дизайнерку суконь Інну Леон, Альона Кононенко, яка залучила  міжнародних партнерів до підтримки проєкту, дизайнерку та стилістку Юлію Ксеніту за благодійні та суспільно корисні ініціативи та талановиту мультиплікаторку Дарію Бикову, за розвиток та процвітання культури України.

Захід підтримали відомі українські артисти, гурт Chico & Qatoshi, переможець «Голосу країни” PTASHKIN, співак Dima PROKOPOV, співачка Polina Dashkova, гурт SESTRA, DJ STRKOFF та новий український гурт DUBKY, які вперше презентували свою творчість на сцені CHARITY QUEEN of UKRAINE 2023.

Ведучими конкурсу та нагороджень стали  – Андрій Чорновол та Іван Городецький.

 Відомий телеведучий Вʼячеслав Соломка провів благодійний аукціон.

 Завдяки своїй наполегливості, засновниці ГО “Асоціація Королев України” Ірина Оськіна та Олена Бринза не покладаючи рук, продовжують роботу організації, популяризують благодійність, підтримують українських жінок, та їх чоловіків, які захищають нашу країну. Цього разу вдалося зібрати 200 000 грн. на потреби 68-ї окремої єгерської бригади імені Олекси Довбуша.

 До подї долучились відомі українці в складі жюрі: Олег Пінчук, Тарас Нестеренко, Вʼячеслав Соломка, Вʼячеслав Дюденко, Альона Кононенко, Олександр Вознюк, Мурат Налчаджиоглу, відомі блогери: Анастасія Арбузова, Ліка Леонова, Ярослав Князєв, Юлія Файсова, Юлія Щаслива, Влад Шериф, Ігор Мотін, Кузнєцова Міла, Катя Краснікова, співак POSITIFF, Loganza, Marc Tohme.

Ця подія не тільки об’єднала видатних лідерів, але й визначила нові можливості для розвитку благодійності в українському суспільстві. Захід відбувся за підтримки партнерів: Baby Doll Dress, Farmasi Ukraine, Ag Skin, Rheа, компанія Реформа Груп, Mon Parfum та інші.

You May Also Like

More From Author