Обличчя з обкладинки, Особистості

КАТЕРИНА САЛІКОВСЬКА: «Зовнішня краса починається з краси внутрішньої»

Завітати в захоплюючий світ головної героїні цього випуску журнала GLORY Катерини Саліковської ‒ королеви краси, володарки титулу Charity Queen of Ukraine 2023, засновниці бренду жіночої білизни, талановитої вокалістки й танцівниці означає зануритися в унікальну гармонію краси, мистецтва, благодійності та безмежної доброти. Катя здатна розтоплювати серця й тим самим інспірувати людей до великих справ.

У цьому інтерв’ю ми розкриємо секрети її успіху, дізнаємося про погляди на життя, а також розкажемо про шлях, який привів Катерину до титулу королеви краси та здійснення власних мрій. Дівчина, яка створила свій по-справжньому благородний і по-справжньому впливовий образ, готова розповісти нам свою неповторну історію.

– КАТЮ, ВІТАЄМО З ОТРИМАННЯМ ГОЛОВНОЇ КОРОНИ НА КОНКУРСІ КРАСИ CHARITY QUEEN 2023! ТВОЇ ВРАЖЕННЯ ЯК ГЕРОЇНІ ОБКЛАДИНКИ ЖУРНАЛУ ТА КОРОЛЕВИ КРАСИ?

Я дуже радію своєму новому статусу ‒ статусу Королеви. Дуже!

По-перше, для мене це велика відповідальність, адже наразі я вже маю певні обовʼязки як Королева.  По-друге, я дуже задоволена собою, бо після довгих вагань все ж таки вирішила взяти участь у конкурсі. Були неабиякі сумніви, але я це зробила, й тепер працюватиму в цьому напрямку, популяризуючи добрі справи та благодійність. 

Стосовно обкладинки: для мене це приємна несподіванка. Я була дуже вражена, коли дізналася про цю новину. Оскільки я люблю публічність та зйомки, то отримала купу задоволення і позитиву під час фотосесії та підготовки матеріалу для журналу. Для мене це новий досвід, нові емоції, які досі не вщухають. 

– РОЗКАЖИ  ТРОХИ ПРО СВОЮ ОСОБИСТІСТЬ.  ЯКІ СЛОВА КРАЩЕ ОПИСУЮТЬ ТВІЙ ХАРАКТЕР, ЩО НАЙБІЛЬШ ВАЖЛИВЕ ДЛЯ ТЕБЕ У ЖИТТІ?

Незважаючи на те, що отримала юридичну освіту, я дуже творча особистість. Займаюся вокалом, танцями, малюванням, власниця бренду купальників та нижньої білизни. Ще про себе можу сказати, що маю добре серце, люблю пробувати щось нове, весела, позитивна, цілеспрямована та креативна, іноді ризикована.

Для мене найбільш важливо у житті досягати своїх цілей та бути вірною своїм принципам, йти вперед, незважаючи на перешкоди. Вважаю, що двері нових можливостей відкриваються тільки для сміливих.

– ТАК, ТИ ДУЖЕ ТВОРЧА ОСОБИСТІСТЬ. ЯК ТИ ВПЕРШЕ ПОТРАПИЛА ДО СВІТУ БАЛЬНИХ ТАНЦІВ, МАЛЮВАННЯ ТА ВОКАЛУ? ЯКІ З ЦИХ ЗАНЯТЬ НАЙБІЛЬШЕ ТОБІ ПОДОБАЮТЬСЯ?

Бальними танцями, так само, як і вокалом, я почала займатися ще з дитинства і дуже це полюбляла. Пам’ятаю, як робила дома концертну програму для своїх рідних. Мені надзвичайно подобалося бути в центрі уваги, а також приймати аплодісменти. Потім, у дорослому житті,  це вже ввійшло у звичку, і до сьогодні я продовжую займатися тим самим, але вже на більш професійному рівні.

Улюблене заняття обрати не можу. Вони всі для мене  важливі, однаково подобаються та доповнюють одне інше.

– ТИ ЮРИСТКА. ЯК ТОБІ ВДАЄТЬСЯ ПОЄДНУВАТИ КАР’ЄРУ З УЧАСТЮ В КОНКУРСАХ КРАСИ ТА ТВОРЧІСТЮ?

           Насправді, я дуже мало працювала за професією, бо зрозуміла, що творчі заняття мені приносять більше задоволення, ніж робота з паперами. 

А стосовно поєднання справ, вважаю, що коли справи улюблені, і не важливо, в яких напрямках, то всі вони гармонійно поєднуються між собою. Головне, мати бажання цим займатись. 

– МИ ЧУЛИ, ЩО В ТЕБЕ Є ВЛАСНИЙ БРЕНД НИЖНЬОЇ БІЛИЗНИ. ЯК ТИ ПРИЙШЛА ДО РІШЕННЯ СТВОРИТИ СВІЙ БІЗНЕС І ЯКИМИ ЦІЛЯМИ КЕРУЄШСЯ В ЙОГО РОЗВИТКУ?

Як я вже казала, я творча людина, і мені завжди хотілось одягатися не так, як всі, а нестандартно й красиво водночас. Люблю щось неординарне, але такі речі важко знайти. Постійно зіштовхуючись із проблемою розшукати гарне вбрання, я вирішила самостійно створювати образи як для себе, так і для інших дівчат. Це знайшло гарний фідбек від моїх знайомих, тому я продовжувала й далі рухатися в цьому напрямку. Хоча спочатку було бажання займатися сукнями. Не виключаю, що в майбутньому до цієї ідеї ще повернуся. 

– ТИ ВІДОМА СВОЄЮ АКТИВНОЮ ПІДТРИМКОЮ ТВАРИННИХ ПРИТУЛКІВ. МОЖЕШ РОЗПОВІСТИ БІЛЬШЕ ПРО ТЕ, ЯК ТИ ДОПОМАГАЄШ ТВАРИНАМ ТА ЧОМУ ЦЕ ДЛЯ ТЕБЕ ВАЖЛИВО?

Я дуже люблю тварин. Вважаю, що вони найбеззахисніші й не спроможні самі собі допомогти. Це можемо зробити тільки ми ‒ люди. Декільком притулкам я допомагаю фінансово на постійній основі вже багато років. Завжди, коли бачу  тваринок в клітках, моє серце болить. Мені їх дуже шкода, і якби я могла, забрала би їх усіх до себе. Але, на жаль, розумію, що це нереально, тому допомагаю, як можу. В майбутньому планую взяти під свою опіку один із притулків. А наразі продовжую своїм прикладом залучати все більше людей до цієї важливої справи. 

  • ЯКА ТВОЯ НАЙБІЛЬША МРІЯ В МУЗИЧНІЙ СФЕРІ? ЯК ТИ ХОТІЛА БИ НАДИХАТИ СВОЇХ СЛУХАЧІВ?

Для мене музика дуже важлива. Вона розслаблює, бадьорить, поліпшує настрій, коли я засмучена, надихає на нові ідеї в створенні одягу для мого бренда.

Наразі моя мета ‒ випустити свій альбом. Я хочу, щоб і мої пісні викликали у людей емоції щастя, радості, натхнення, надихали на нові звершення, ставали улюбленими, які завжди звучать в навушниках, машині, вдома тощо…

– ТИ НЕЙМОВІРНО ВРОДЛИВА Й ЖІНОЧНА. МАЄШ ЯКІСЬ ОСОБЛИВІ РИТУАЛИ КРАСИ?

Мені надзвичайно пощастило мати природну вроду, яку я підтримую за допомогою здорового харчування, постійних занять спортом, масажів та мінімальної косметики. Я не прихильниця хірургічних втручань та ін’єкцій. Дуже прискіпливо слідкую  за своїм раціоном,  не  вживаю молочні продукти та фастфуд.

Вважаю, що зовнішня краса починається з краси внутрішньої,  тому займаюсь і своїм ментальним та інтелектуальним розвитком.

– ЯК ТИ ЗБЕРІГАЄШ БАЛАНС МІЖ ПРОФЕСІЙНИМИ ЗУСИЛЛЯМИ ТА ОСОБИСТИМ ЖИТТЯМ?

Наразі я не перебуваю у відносинах, тому  мені легко  зберігати баланс та займатися всіма улюбленими справами. Але я впевнена, що й після змін в особистому житті також зможу так розподілити свій час, щоб його вистачило на все.

– ЩО ТЕБЕ НАЙБІЛЬШЕ НАДИХАЄ В ТВОЇЙ КАР’ЄРІ ТА Й У ЖИТТІ ЗАГАЛОМ?

 Коли я  бачу обличчя задоволених клієнтів, які обрали мій бренд, отримую дійсно надихаючі емоції. Також я насолоджуюся своєю творчістю, новими досягненнями на тренуваннях. Радію, коли досягаю поставлених цілей.  Все це надає заряд енергії для нових звершень.

– ЯКІ ПРОЕКТИ ТА ІНІЦІАТИВИ  ПЛАНУЄШ РЕАЛІЗУВАТИ У МАЙБУТНЬОМУ?

Наразі я планую прийняти участь в Міжнародному конкурсі в ОАЕ, де збереться більш ніж 30 дівчат з усього світу поборотись за головну корону. Ми з моєю командою готуємо благодійний кейс для подання на форумі конкурсу.  Своєю участю я хочу донести до ще більшої кількості людей інформацію про те, що відбувається в нашій крані та залучити якомога більше коштів та інших ресурсів для допомоги воїнам ЗСУ.

– ЯКІ ПОРАДИ ТИ МОЖЕШ НАДАТИ МОЛОДИМ ЖІНКАМ, ЯКІ МРІЮТЬ ПРО УСПІХ У СФЕРІ КРАСИ, МУЗИКИ ТА ПІДПРИЄМНИЦТВА?

Слухати себе, своє серце, йти за покликом душі, робити те, що подобається. Не відкладати на потім свої мрії, бо іншого життя для цього не буде, а час минає дуже швидко. І не зважати на думки оточуючих, які кажуть, що щось неможливо або щось у вас не вийде. Повірте, одного палкого бажання вже достатньо для здійснення вашої мети!

 – ЗВІСНО, НЕ МОЖЕМО НЕ ЗАПИТАТИ ПРО ТВОЇ ПОЧУТТЯ ВІДНОСНО ПЕРЕМОГИ НА КОНКУРСІ.  ЯКІ ПРИГАДУЄШ ДУМКИ ТА ЕМОЦІЇ В ТОЙ МОМЕНТ, КОЛИ ОГОЛОСИЛИ ТВОЄ ІМ’Я ЯК КОРОЛЕВИ CHARITY QUEEN 2023?

Я дуже-дуже хотіла перемогти, тому надзвичайно відповідально віднеслася до участі й ретельно готувалася до конкурсу.

 Розуміючи, що я сильна конкурсантка, маю гарні дані, все ж,  звичайно, до кінця не була впевнена, що результати голосування будуть найкращими для мене. Адже, крім іншого, треба було під час підготовки ще й займатися благодійництвом. Я не знала, наскільки сильні мої конкурентки в цьому сенсі. Але я точно знала, що  роблю добру справу для наших хлопців із ЗСУ, й одне це вже було круто! 

 Я вже була дуже задоволена, що прийняла участь у цьому масштабному проекті. Але коли оголосили моє ім’я як переможниці, спершу була так шокована, що нічого не відчувала, бо емоціі переповнювали мене. А вже потім прийшла до розуміння того, що  стала Королевою…

Дуже дякую своїм рідним та друзям за підтримку та віру в мене! Також я вдячна й собі, що ризикнула і перемогла.

– ЯКИМ, НА ТВОЮ ДУМКУ, МАЄ БУТИ СПРАВЖНІЙ ЧОЛОВІК? І ЧИ ВІЛЬНЕ ЗАРАЗ ТВОЄ СЕРЦЕ? 

Так, моє серце зараз вільне. Як на мене, справжній чоловік ‒ відповідальний й водночас романтичний, має харизму й добре серце.

 Особисто мені важливо, щоб він розділяв мої вподобання та підтримував мене в моїх починаннях.

– ЩО ПОБАЖАЄШ ЧИТАЧАМ ЖУРНАЛУ GLORY?

Хоча зараз йде війна, триває дуже важкий для нас період й іноді опускаються руки, все ж час не стоїть на місці. Не можна забувати дбати про себе. Сьогодні як ніколи важливо тримати себе в тонусі, мислити позитивно, як би життя нас не випробувало.

І, звичайно ж, бажаю всім нам найскорішої перемоги! Слава Україні!

 Фото: Сергій Пугач

Вам також має сподобатись...