Без рубрики, Гороскоп

Гороскоп на 16-31 жовтня 2023 р. від тарологині, езотерикині Тетяни Гай

16-31 жовтня – період позитивної енергетики, яка жодним чином не обмежує наші уявлення про повноцінний відпочинок, дозволяючи практично все, а головне – слідувати за своїми істинними бажаннями. Кому із Зодіакальних Знаків пощастить у цей період у фінансовому плані, а хто зустріне своє кохання –  читай у гороскопі від тарологині та езотерикині Тетяни Гай.

Тетяна Гай

Овен

Овни в другій половині місяця можуть розраховувати на допомогу у фінансовому плані від колег, бізнес-партнерів або друзів. Зрозуміло, грошей вони їм незрозуміло за що не подарують, але розпочата ними спільна справа або проєкт, над яким вони працюватимуть, дуже скоро принесе неабияку грошову винагороду, на яку представники Знака не могли й сподіватися. Головне – працювати з повною віддачею.

Телець

Тельці в цей період місяця купатимуться в любові й ласці. Ви зможете створити сім’ю і повністю довіритися людині, яка стане вашою другою половинкою. Не бійтеся того, що все зміниться. Події, які з вами відбудуться в ці дні осені, зроблять вас найщасливішою людиною. Негатив, сварки, образи та проблеми – все це назавжди залишиться в минулому. Всесвіт вирішив вас дуже щедро винагородити!

Близнюки

Близнюкам зірки наприкінці жовтня дадуть можливість втілити в життя будь-які – зокрема й найзаповітніші – мрії та бажання, незалежно від того, якої життєвої сфери вони стосуються. Але найперспективнішим напрямком усе-таки є творчість, особливо якщо вони давно хотіли спробувати себе як художник або літератор. Згодом це заняття принесе представникам цього Зодіакального Знака популярність і фінансовий успіх, що для них особливо важливо.

Рак

Раки знайдуть щастя всього свого життя ближче до кінця місяця. І вже до кінця цього року зможуть переконатися в тому, що доля дала вам такий шанс не просто так. Будьте вдячні за все, що з вами трапиться. Старайтеся не злякати удачу своїми сумнівами. Якщо вам здається, що все рухається в неправильному напрямку – порадьтеся з друзями та близькими. Вони зуміють розвіяти ваші сумніви та допоможуть вам тверезо оцінити ситуацію.

Лев

У другій половині жовтня Левам захочеться взяти своє життя під свій повний контроль і, можливо, почати жити окремо від інших. Але не забувайте про сімейні справи, які зараз потребують вашого лідерства. Якщо вам хочеться незалежності, попрацюйте над цим, але не поспішайте робити різкі кроки в кар’єрі. Схильність до поспішних дій тут може призвести до негативних наслідків, тож дійте обережно і продумуйте кожен крок.

Діва

У цей період Дівам зірки рекомендують продемонструвати свій інтелект. Беріть участь у жвавих діалогах або занурюйтесь у нові освітні проєкти, обмінюйтеся думками й сперечайтеся, щоб знайти істину. Однак серед розумового вихору будьте обережні у своїх висловлюваннях – необережні слова можуть коштувати вам важливих стосунків. Вдумливий вибір слів має ключове значення для підтримання гармонії і ясності в спілкуванні.

Терези

Терези в другій половині місяця відкриють для себе нові – небачені – фінансові можливості, якими їм обов’язково потрібно скористатися. Щоправда, для цього представникам цього Зодіакального Знака доведеться зробити те, чого вони ніколи раніше не робили: наприклад, кардинально змінити сферу діяльності, почавши займатися тим, про що вони завжди мріяли – так цілком можна буде поєднати приємне з корисним.

Скорпіон

Скорпіони отримають прекрасний шанс налагодити стосунки з людиною – найімовірніше, близькою, – з якою вони через складність свого характеру примудрилися посваритися. Для того, щоб отримати потрібний результат, їм бажано створити теплу і душевну – а в деяких випадках – і романтичну – атмосферу. Наприклад, можна влаштувати спільну вечерю або вирушити на прогулянки в парк – у такій обстановці легко буде знайти спільну мову.

Стрілець

У другій половині місяця стрільцям вдасться порозумітися з будь-яким – навіть найбільш незговірливим – співрозмовником, що дуже важливо, особливо якщо йтиметься про давнього недруга, який тривалий час ускладнює життя представникам цього Знака. В цей період складуться сприятливі умови для того, щоб нарешті з’ясувати стосунки та закінчити ворогувати, що якнайкраще відіб’ється на моральному стані – вам здасться, нібито з плечей упав великий і важкий тягар.

Козеріг

Особисте життя Козерогів із середини цього місяця вийде на новий рівень. Особливо це стосується тих представників цього Зодіакального Знака, хто вже перебуває у стосунках. Що ближче до кінця місяця, то більше буде любові в їхньому житті. Загалом друга половина жовтня буде сприятливою для особистого життя, але не варто все сприймати як належне. Гарне завжди приходить до того, хто вміє чекати та висловлювати подяку.

Водолій

У цей період місяця Водолії зможуть здійснити проєкт, про який мріяли попередні кілька років – вам вдасться налагодити співпрацю із закордонними партнерами, що не тільки виведе вас на новий професійний рівень, а й дасть змогу непогано заробити. Валютні кошти, отримані в результаті, можна буде пустити на розвиток бізнесу у себе вдома.

Риби

Представникам цього Зодіакального Знака зірки радять звернути увагу на фінанси – вам необхідно переглянути структуру власних витрат. Можливо, ви ставилися до грошей занадто імпульсивно останнім часом. Тоді як вам зараз важливо зберігати суворий контроль над своїми фінансовими справами. Під кінець  місяця добре подумайте над тим, як і куди вкладати свої ресурси. Вдалі рішення приведуть до гармонії та балансу в різних сферах вашого життя.

Вам також має сподобатись...