Мода, Мода, Новини моди, Тренди

25 та 26 лютого в Одесі відбудеться Odessa Fashion Night, в рамках якого пройдуть покази колекцій спідньої білизни, купальників, одягу для дому та сну від українських дизайнерів

Даний проект є ініціативою організаційного комітету Odessa Fashion Day і третій рік поспіль знайомить поціновувачів моди з брендами та представниками лінійки lingerie. Вперше, однією з унікальних локацій проведення показів стане гральний зал казино “WINBOOS”. Ідея сезону налаштовує нас на думку про те, що життя – це гра. Це сюжети, дублі, емоції та випробування. У вирії щоденних подій та в час розвитку онлайн простору варто замислитись, а чи свою роль ви граєте в житті? Або задля чого ми вдягаємо маски, які нам не личать? То ж можливо варто прислухатись до себе? Спробувати пограти з собою, аби через гру дійти до власної щирості і знайти себе справжнього? Бо ж гра – це стиль нашого з вами життя, сценарій якого ми можемо писати власною рукою.

 

25 лютого з 18:00 покази українських брендів пройдуть в Гранд Холл Сапфір у п’ятизірковому готелі Premier Hotel Odesa (вул. Академічна, 32). Свої колекції продемонструють такі бренди як – Katty Ko, KEESEVA, Leinle, SOUL, DICHU SWIM.

26 лютого глядачів чекають покази від PANACEA та F#ucking Special в найбільшому гральному залі України, місці розкоші та азарту – «WINBOSS» (Рішельєвська, 59). Спеціальний гість вечора – Надін Руссу. Увага! Діють вікові обмеження – вхід строго 21+.

Даний проект є некомерційним, і всі покази можна відвідати попередньо зареєструвавшись на сайті ofd.org.ua для отримання запрошення – http://ofd.org.ua/program

Вхід на захід відбувається за наявності документа про вакцинацію від COVID-19, негативного ПЛР-тесту на COVID-19, зробленого не раніше, ніж за 72 години до початку заходу, експрес-тесту на визначення антигену SARS-CoV-2, зробленого не пізніше, ніж за 48 годин, або свідоцтва про перенесену протягом 6 місяців коронавірусну хворобу.

Мета Odessa Fashion Night — привернути увагу до важливих елементів гардеробу, представити колекції українських дизайнерів спідньої білизни, купальників і одягу для дому та сну, просувати вітчизняного виробника у сфері моди на внутрішній ринок Одеси і окремо взятих регіонів. Даний проект є некомерційним, і всі покази можна відвідати попередньо зареєструвавшись на сайті ofd.org.ua для отримання запрошення.

 

Odessa Fashion Night проходить за підтримки національного телеканалу Fashiontv Ukraine та некомерційної громадської організації Odessa Fashion Union.

 

Окрема подяка організаторів партнерам проекту WINBOSS, YULIA NIKULINA BEAUTY&MEDICAL, Premier Hotel Odesa, BUDU SUSHI, «Білий Парус», Hotel Milano, Granddent, ZARINA, ТЦ «Європа», UKRAINIAN TREND STORE, DJFIX, Make Me Up Studio and School, HAIR & MAKE-UP SCHOOL, ARTPODIUM.

 

А також медіа-партнерам: FASHIONTV UKRAINE, inRating TV & Social Network, Feel 102.2 fm, Folga’, Kozyr Digital, TOUCH, Burda Style, «Лиза», Woman Magazine, SPYFASHIONS, Odesa.LIVE, «Тайны звезд», GLORY magazine, «НАТАЛИ», Cool’baba, AIRPORT, «Фаворит удачи»,NOVA Magazine, Studio of my dreams, VTRENDI, TUT-UA.com, 048.ua, SEWING BUSINESS AND FASHION, FOSTYLEN, Культурометр.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь