Дитяча збірна українських мажореток відкрила Чемпіонат Європи з мажореток у Задарі

В Хорватії у місті Задар розпочався чемпіонат Європи MWF / XVII з мажореток, який відкрила українська команда Lucky Dance і який триватиме до 26 червня.

Українки показали дуже сильний номер про міста України: Маріуполь, Буча, Ірпінь, Київ, Одеса, Харків, Луганськ, Донецьк, Чернігів, Херсон.

З 15 по 27 червня збірна України перебуває в Задарі, перші сім днів з яких перебувала на спільних підготовках у СК «Вішнік».
Через ситуацію в Україні діти два місяці проходили онлайн-тренінги і вперше мали можливість готуватися разом, приїхавши з України, Європи, Америки та Канади.
Цим вони показали неймовірну силу, енергію, спортивну майстерність та любов до мажоретного спорту.
Щоб підтримати українську команду, чемпіонат відвідав посол України в Хорватії Василь Кирилич.
Вперше на чемпіонаті Європи MWF судять міжнародні судді з Південної Африки Метью Клеофас і Келсі Батлер з Йоганнесбурга. члени SAMCA – Південноафриканської асоціації мажореток та черлідінгів, яка, як член MWF, у своїй національній асоціації має найбільшу кількість членів у 30 000 осіб.
З середи 22 червня до неділі 26-го у спортивному залі «Krešimir Ćosić» щодня з 09.00 до 21.00 усі відвідувачі зможуть побачити найкращі виступи кращих мажореток Європи, які проходять кваліфікацію до MWF/IV у цьому конкурсі.

https://m.twitch.tv/majorettesmwf – пряма трансляція з чемпіонат.

Рекомендовані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *