Приготуйтеся зануритися в захоплюючий світ таланту та музичної магії, оскільки ми відкриємо перед вами двері унікального музичного світу дуету «Очі в очі». Ці талановиті артисти вразили творчою глибиною та завоювали серця слухачів своїми неймовірними хітами So sorry, Deep of ocean, «Щастя любить тишу», «Метелики». В ексклюзивному інтервʼю вони поділилися з нами своєю музичною візією, натхненням та таємницями створення таких неперевершених мелодій.
РОЗКАЖІТЬ ПРО ПОХОДЖЕННЯ ВАШОГО МУЗИЧНОГО ДУЕТУ «ОЧІ В ОЧІ». ЯК ВИ ПОЗНАЙОМИЛИСЯ І ВИРІШИЛИ СТВОРЮВАТИ МУЗИКУ РАЗОМ? ЯКІ СТОСУНКИ ВАС ПОВ’ЯЗУЮТЬ?
Сергій: П’ять років ми співпрацювали в сфері створення пісень для інших артистів. Я був автором, а Оля ‒ голосом моїх demo. Одночасно мріяли про власний проєкт.
На початку 2022 року прийшла ідея створити саме україномовний дует і саме в такому форматі. Поки ідея шукала розвитку ‒ почалася війна. Ближче до осені ми знайшли сили й можливості зібратись і написати першу пісню. Так в листопаді вийшов перший сингл «Зачекай».
У ВАС Є ІНВЕСТОР ТА КОМАНДА? ЧИ ВИ НЕЗАЛЕЖНІ МУЗИКАНТИ? ЯКЩО ТАК, ЧИМ ЦЕ ДОБРЕ І ЧИМ ПОГАНО?
Сергій: Наш формат називається «сам собі продюсер» та «сам собі інвестор», хоча музику просуваємо без інвестицій. Повний цикл продакшну ми робимо власноруч. Це тексти, музика, аранжування, запис, зведення, відеоматеріал. Кожен артист прекрасно розуміє, які це бюджети, і багатьом без інвестицій тут ніяк.
Плюс self-made в тому, що в тебе є абсолютна свобода і ніяких зобов’язань. Мінус ‒ без інвестицій розвиток буде не таким швидким, як хочеться. Але ми нікуди не поспішаємо, і на сьогодні все рухається досить вдало!
ВАША МУЗИКА ОПИСУЄТЬСЯ ЯК ЗЛИТТЯ ТРАДИЦІЙНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ НАРОДНОЇ МУЗИКИ ТА СУЧАСНИХ ПОП-ЕЛЕМЕНТІВ. ЩО НАДИХНУЛО ВАС НА ОБ’ЄДНАННЯ ЦИХ ЖАНРІВ?
Сергій: В нашій музиці практично відсутні традиційні елементи. Навпаки, ми б назвали це Fusion Pop, тому що в треках звучать Deep House, R&B i hip-hop, босанова. Зважаючи, що ми з Сергієм Єрмолаєвим (RunStar) автори, і спільний багаж написаних хітів вже солідний, то зі смаком у нас все доволі непогано.
ЯКИЙ МЕСЕДЖ І КОМУ ВИ ХОЧЕТЕ ПЕРЕДАТИ ЧЕРЕЗ ВАШУ МУЗИКУ?
Оля: Всі наші пісні написані суто про відносини між чоловіком і жінкою, про взаємні чи невзаємні почуття. Ті треки, які вже почули слухачі, здебільшого ‒ меседж до дівчат, а сенс коротко вкладений у назви: «Більше не твоя», So sorry, «Зачекай». Потрібно навчитися пробачати, чекати, а деколи й відпускати. Тільки так ми можемо відчути себе повноцінними, легкими, вільними і щасливими.
ЯК МУЗИКА ВПЛИВАЄ НА ВАШЕ ЖИТТЯ? ЧИ Є У ВАС УЛЮБЛЕНІ ВИКОНАВЦІ АБО АЛЬБОМИ, ЯКІ ВАС НАДИХАЮТЬ?
Оля: Музика не просто впливає, вона і є моєю духовною частиною життя. Без неї було би важко навіть просто посміхатися, прокидаючись.
Сергій: Улюблених, на жаль, немає, але, думаю, з розвитком україномовної музики це виправиться.
РОЗКАЖІТЬ ПРО ВАШ ДОСВІД ВИСТУПІВ НАЖИВО ТА ВЗАЄМОДІЇ З АУДИТОРІЄЮ. ЧИ Є У ВАС ЯКІСЬ ОСОБЛИВІ МОМЕНТИ АБО ВИСТУПИ, ЯКІ ЗАПАМ’ЯТАЛИСЯ НАЙБІЛЬШЕ?
Оля: За цей рік виступів було чимало. Як благодійних так і корпоративних. Тому досвід тільки набирає обертів. Далі – більше!
Сергій: Тепер це благодійні концерти на підтримку ЗСУ. Пришвидшуємо перемогу разом, готуємо матеріал та чекаємо на повноцінну концертну діяльність.
ВАШІ МУЗИЧНІ ВІДЕО МІСТЯТЬ ЗАХОПЛЮЮЧІ ВІЗУАЛЬНІ ЕФЕКТИ ТА ХОРЕОГРАФІЮ. ЯК ВИ ПІДХОДИТЕ ДО ВІЗУАЛЬНОЇ ЧАСТИНИ ВАШОГО МИСТЕЦТВА ТА ЯК ВОНА ДОПОВНЮЄ ВАШУ МУЗИКУ?
Сергій: Наш підхід дуже скромний. На сьогоднішній день недоцільно й трішки аморально знімати дорогі кліпи. Справляємося своїми силами і власним креативом!
ВАШ ТРЕК SO SORRY СТАВ СПРАВЖНІМ ХІТОМ. ЯК ПРАЦЮВАЛИ НАД ЦІЄЮ ПІСНЕЮ?
Оля: Чесно кажучи, цей трек ми написали на продаж, але, коли послухали після запису, зрозуміли, що це і справді хіт. Тому вирішили залишити собі. Як показують рейтинги, ми не помилились.
Сергій: Був час, коли SO SORRY міг заспівати хтось інший. Але артисти «прокинулися», коли ми її вже випустили.
DEEP OF OCEAN ТАКОЖ СТАВ ДУЖЕ ПОПУЛЯРНИМ ТРЕКОМ. ЯКА ІСТОРІЯ НАДИХНУЛА ВАС НА НАПИСАННЯ ЦІЄЇ ПІСНІ?
Сергій: В першу чергу надихнула стильна і чуттєва мелодія від RunStar. Писати тексти на його музику ‒ одне задоволення. За основу взяті деякі моменти з особистого життя, а далі ‒ художні моменти, фантазія зробили свою справу.
ЧИ Є ВИКЛИКИ ДЛЯ РОБОТИ МУЗИКАНТА ПІД ЧАС ВІЙНИ? І ЯК ВІДБИВАЄТЬСЯ ВІЙНА НА ВАШІЙ ТВОРЧОСТІ?
Оля: Під час війни артист має великі можливості бути корисним. Але що стосується артиста-початківця ‒ тут ці можливості набагато скупіші. Для того щоб допомагати, треба спочатку бути почутим. Ми поки що на цьому шляху.
Сергій: Наша задача ‒ в умовах війни якісно розвивати культуру, україномовну музику. Це теж є своєрідним викликом.
ЯКЕ МІСЦЕ ВИ БАЧИТЕ ДЛЯ СЕБЕ В ГЛОБАЛЬНІЙ МУЗИЧНІЙ ІНДУСТРІЇ ЯК УКРАЇНСЬКИЙ ДУЕТ? ХОЧЕТЬСЯ ДІЗНАТИСЯ ПРО КОНКРЕТНІ ВИКЛИКИ АБО МОЖЛИВОСТІ, ПОВ’ЯЗАНІ З ТИМ, ЩО ВИ З УКРАЇНИ.
– Сергій: в Україні глобальна музична індустрія тільки-тільки бере свій початок. Ми одні з тих, хто став у її витоків, хто задає напрямок і темп розвитку. Є ніша, яку ми вже зайняли і в якій активно розвиваємося.
ЯКІ ПРОЄКТИ ВИ ПЛАНУЄТЕ ВТІЛИТИ В ЖИТТЯ НАЙБЛИЖЧИМ ЧАСОМ? І ЯКИЙ ВАШ ПРОЄКТ МРІЇ? СЛАВА, ЯК У БЕЙОНСЕ, ГРОШІ, ЯК У МАДОННИ, НАЙМАСШТАБНІШІ КОНЦЕРТИ, ЯК У РІАННИ, КУЛЬТОВІСТЬ, ЯК У ФРЕДДІ МЕРК’ЮРІ ЧИ ЩОСЬ ІНШЕ?
– Сергій: Робимо все, щоб наша музика ніколи не була «одноразовою», а ми не були проєктом однієї пісні, як це часто буває. Мріємо залишатися в плейлистах та вушках людей надовго!
Є бажання, щоб в нашу країну прийшла культура прослуховування. Мається на увазі повага до автора та артиста. Щоб людина підписалася на стрімінговий сервіс і підтримала улюбленого виконавця прослуховуванням, а не просто завантажила піратську версію. А персонально для себе бажаємо концертів і вдячних слухачів.