Відома хореографиня Ілона Гвоздьова обвінчалася (ФОТО)

Estimated read time 1 min read

Ілона з коханим не випадково обрали цю дату 9.09.22 – це дуже важливий для них день – День Народження їх донечки Рії.
Закоханих супроводжували маленька принцеса і чарівний принц синочок.

“Ми збиралися повінчатися 7.07.09 – у день нашої річниці, але сталось інакше і на все була воля Божа. Всевишній розпорядився так, що ми познайомились з отцем Віталієм, Секретарем Митрополії Православної Церкви України. Це надзвичайна людина з кришталевою душею, він так багато робить для наших людей, волонтерить у самих небезпечних куточках нашої країни. Ми щасливі, що саме він повінчав нас у Свято-Михайлівському Золотоверхому монастирі, – каже Ілона, – Відчуття дуже магічні, набагато трепітніше, ніж просто весілля, розуміння що ваші тіла, душі і думки назавжди поєдналися перед Богом до кінця життя! Відтепер ми не просто пара,ми єдиний організм у злагоді, добрі, мирі та негодах! Відтепер ще більше поваги, кохання і одне серце на двох!”.

Сукню для цієї події хореографиня шукала довго – їй хотілося легкості, української душі, наповненості. І вона знайшла свою білу красуню, обравши сукню бренду Оксани Мухи.

 

Для дітей подружжя обрали одяг подруги, бренд якої був створений в Ірпені (KYKLA STORE). Це ідеальна маленька сукня для справжньої леді та гарний костюм для сина. Не дивлячись на те що, власниця бренду була вимушена з донькою виїхати з рідного Ірпеню, їй вдалося відновити роботу їх виробництва та створити цю красу.

“Букет – це окрема любов. Кожна квіточка мала своє сакральне значення. Я вдячна Марині та її студії флористики SunMarino, що почули мене, вислухали мої побажання та створили справжній шедевр ніжності та витонченості. Я сподіваюсь, що вам сподобаються наші фотографії, як і нам. Олексій Халайджі – професійний фотограф з досвідом роботи 15 років. Справжній гуру своєї справи, майстер портретних та весільних зйомок. Для нього важливо зберегти момент, цінність якого росте з часом.
Дякую за відео команді продакшену 13friendsUA, їх прекрасному відеографу Ельдару Агафімову, що так чітко відчув, побачив та зафіксував наші найцінніші моменти.Я переконана, що наш шлюб буже щасливим, ми віримо у це!
Тепер ми благословенні Богом у нашій рідній Україні!”, – коментує щаслива Ілона Гвоздьова.

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours