Афіша, Куди піти, Світська хроніка

Вакарчук – на відкритті нового столичного клубу: «Кажу я вам, диво в житті буває»

Днями у Києві «народилося» нове місце з атмосферним антуражем та неймовірною живою музикою. Вся «Арсенальна» співала разом із зірковим гостем цього вечора – фронтменом легендарного гурту «Океан Ельзи» Святославом Вакарчуком.

Публіка буквально сиділа за одним столиком із музикантом, ніби старі друзі – концепція пабу полягає саме у близькості глядача і зірки. Святослав навіть поділився кумедним випадком, коли вони з друзями випадково натрапили на невеликий ресторанчик з караоке, і чомусь того вечора гості за сусіднім столиком співали лише пісні ОЕ. Цією історією він розпочав виконання одного з найпопулярніших треків гурту «Без бою», після того, як пролунали його ліричні твори «Диво», «Знову», «Оберіг», «Саме та» та інші з проєкту “Оранжерея”. Напевно, кожен відвідувач з перших нот почав підспівувати такому знайомому улюбленому хіту.

«Pepper’s Club, дуже дякую вам, що запросили. Вечір надзвичайно атмосферний сьогодні, чи не так? Кажу я вам, диво в житті буває! Учора, 14 вересня, було рівно 23 роки, як ми выпустили перший альбом, у якому була наступна пісня. Я добре пам’ятаю, як на вулиці Паньківській був магазин з компакт-дисками… Там я вперше побачив компакт-диск, на якому було написано «Океан Ельзи». Чесно, радів не так довго, бо через 10 років вони зникли, але цей момент, коли я тримав його в руках… Ой, клас!» – здається, навіть із тремтінням у руках поділився спогадами Святослав.

Музиканти почали награвати знайому мелодію, і глядач відразу підхопив ритм пісні «Там де нас нема».

Надаємо, що вже найближчим часом серця гостей Pepper`s Club запалять такі відомі артисти як: ТНМК, Андрій Макаревич, Валерій Жидков, 5’NIZZA, KADNAY та інші (детальніше – ТУТ). Тож не пропустіть!

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь