Без рубрики

SUMMER WEEKEND by OFD: чим вражали Одесу українські дизайнери

Цього літа Odessa Fashion Day, за підтримки телеканалу Fashion TV Україна, в черговий раз вражав модними показами на SUMMER WEEKEND.

Це щорічний літній проект, який проводиться під егідою Odessa Fashion Day. Основною метою заходу є презентація круїзних колекцій одягу, взуття та аксесуарів від українських дизайнерів.
Головною модною локацією цього сезону став пляжний комплекс Mantra Beach Club, розташований на самому березі моря.
Як розповідають організатори, SUMMER WEEKEND by OFD 2020 покликаний оцінити рівень і якість української моди та підтримати регіонального і національного виробника (дизайнера) одягу у час пандемії. Цей проект – не лише покази, а й місце для перспективних знайомств та побудови ділової комунікації в fashion-середовищі.
Команда Odessa Fashion Day, орієнтуючись на думку світових експертів, створила умови, за яких українські дизайнери одягу, взуття та аксесуарів змогли професійно заявити про свою діяльність і показати колекції широкому загалу в онлайн-просторі, тим самим підвищивши впізнаваність свого бренду і збільшивши кількість потенційних клієнтів у майбутньому.
28 та 29 липня з 15:00 по 21:00 на головному подіумі сезону в Mantra Beach Club (Аркадія пляж, 15) свої колекції продемонстрували 20 дизайнерів з Одеси, Києва, Кременчуга, Миколаєва, Запоріжжя, Полтави. Увазі гостей були представлені бренди одягу та аксесуарів, для дітей та дорослих, а саме: NOVIKOV, Chili, SEMENENKO, KEKA, Sophy G за підтримки Lena Sё, Pavlin Boutique, ПТАШКА РАЙСЬКА, Shablii Dresses, Leo Nova Brand, Гірчиця: Етнодизайн, Valkyria Leona, Allat, TernOva & Jennifer School, ПАРА SOLO, BIGU, Dreams & Emotions, BERLA за підтримки MARTA HOLOD, Grand Dresses by Irina Storng.
На глядачів чекатимуть захоплюючі спецрепортажі від медіа-партнерів проекту – телеканалів Fashion TV Україна, GTV і A1, а також усіх ЗМІ, небайдужих до реалізації проекту.
Важливо відмітити, що з урахуванням ситуації, яка склалася в країні і в світі, організаційний комітет проекту з усією ретельністю підішов до роботи команди. Кількість гостей відовідала дозволеним нормам в умовах проведення заходів на відкритому повітрі. Усі відвідувачі проходили температурний скрінінг при вході та отримували індивідуальні одноразові пакетики з анисептиком. Робоча техніка (інструменти) і поверхні обробляються дезінфікуючими засобами.
Цього року SUMMER WEEKEND by Odessa Fashion Day проходив за підтримки некомерційної громадської організації Odessa Fashion Union, Mantra Beach Club та національного телеканалу Fashion TV Україна. Окрема подяка партнерам проекту Емералд Моторс BMW, ZARINA, Vesch, Granddent, Dr.Spiller SkinLab, Mostana Flowers, FIRM.
Проект Odessa Fashion Day — ініціатива щодо впровадження методів захисту і просування вітчизняного виробника в сфері моди на внутрішній ринок Одеси та окремо взятих регіонів. Даний проект є некомерційним. З 2016-го OFD – офіційний стратегічний партнер Ukrainian Fashion Week.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь