Музичні новини, Новини

Nora Polinnia презентувала новий іронічно-феміністичний трек Midnight Boy

Та мініальбом Past Chronicles, в якому ділиться своїми спогадами та переживаннями з довоєнного життя.

Юна українська співачка та сонграйтерка Nora Polinnia презентує новий трек Midnight Boy та водночас мініальбом Past Chronicles, до якого він увійшов. 

Нагадаємо, нещодавно донька продюсера Юрія Нікітіна та співачки й менторки Ольги Горбачової анонсувала вихід трьох ЕP: Past Chronicles, Present Chronicles та Future Chronicles. Ця музична трилогія своєрідна еволюція почуттів співачки, яка сумує за минулим, страждає в сьогоденні та передчуває майбутнє.

Midnight Boy — це чергове одкровення Nora Polinnia. Цього разу про так званих «опівнічних хлопців», відчайдушних та привабливих, які за зовнішньою впевненістю ховають власні страхи, комплекси та сумніви.

«Ця пісня — історія про такого собі самовпевненого альфа-самця, що вважає, що всі мають підлаштовуватись під нього та робити те, що йому заманеться. Свого часу в моєму оточенні було чимало таких хлопців, але, як виявилось, більшість з них нікчемні й досі не вміють піклуватися про себе: їхні матусі готують для них обіди та прасують білизну, а татусі вирішують будь-які питання. Я закликаю всіх молодих жінок продовжувати жити своїм наповненим життям та сприймати таких «міднайт бойз» жартома. А самим ставати Midnight Girls, які мають повне право на фан та бешкетництво», — коментує Nora Polinnia.

У пісні багато іронії та феміністичних меседжів. Це своєрідний маніфест, що закликає дівчат не марнувати час на цей «типаж», із гумором ставитися до подібних проявів та насамперед любити себе.

https://youtu.be/BYmW0i0cQFc

Слухати трек та завантажити EP можна за посиланням.

Слідкуйте за анонсами прем’єр Nora Polinnia в її Instagram та на YouTube-каналі.  

 

Вам також має сподобатись...