Без рубрики

NAVKA: “Новий кліп – це маленький фільм, особливо коли ти ще й і режисер”

NAVKA (Марина Тимофійчук) – сучасна виконавиця, яка зачаровує український шоу-бізнес не тільки голосом, а й #татанцями і своєю харизмою. Читайте ексклюзивне та цікаве інтерв’ю спеціально для GLORY magazine з автором хіта #Татанці, що вже декілька років тримається у плейлистах українського слухача та активно ротується на топових радіостанціях.

— НАЙТАНЦЮВАЛЬНІША СПІВАЧКА — ЦЕ ПРО ТВІЙ ХІТ ЧИ ПРО ТВОЇ НАВИЧКИ?
— Так сталося, що #татанці вийшли у світ, і жодний захід тепер не обходиться без цієї пісні: це і весілля, дні народження, дискотеки в таборах і танцювальні конкурси. Мабуть звідси і пішли такі звання, як #найтатанцювальніша, а врешті й найтанцювальніша. Та якщо мене вже так прозивають, я вирішила піти на танці та повноцінно віддатися цій справі.

— ЧИ ХОТІЛА Б ТИ ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ТАКОМУ ШОУ ЯК «ТАНЦІ З ЗІРКАМИ» АБО В ІНШОМУ ТАНЦЮВАЛЬНОМУ КОНКУРСІ?
— Коли я дивилась це шоу, я завжди уявляла себе на місці тих артистів або спортсменів, які вирішили опанувати нову сферу і танцювати. Звісно це дуже цікаво, бути серед людей, які ще теж не професіонали, але вони прагнуть та розвиваються, це дуже надихає. З приводу сьогодення, звісно я цього не виключає, але зараз ніяких перемовин щодо участі в проекті не ведеться. Хоча я впевнена, що для мене це був би гарний поштовх, бо талановиті люди завжди мене надихають! Це був би цікавий досвід для мене.

— НОВИЙ КЛІП – ЦЕ ЯК НОВА ІСТОРІЯ, ПРО ЩО ЦЯ ІСТОРІЯ?
— Новий кліп – це дійсно маленький фільм, особливо коли ти ще й і режисер. Єдина відмінність в тому, що в кліпі я намагаюсь показати свою ідею тонкою ниттю, її побачить той, хто захоче цього. Більшість людей може сприйняти кліп як яскраву картинку, де танцюють дівчата, але насправді в кліпі я хотіла показати дівчат дуже різноманітними. Самі слова пісні вже несуть ідею про те, що «Нехай ми різні, нехай на контрасті» , ми все одно прекрасні! І всі наші різні характери, тільки роблять наш світ яскравим і барвистим!
В кліпі знімалися дівчата абсолютно різного віку – від 10 та до 45 років. Зробила я це навмисно, щоб все ж таки донести ідею: не важливо скільки тобі років, якого ти зросту та яка в тебе фігура , важливо любити себе такою, яка ти є. Не зважаючи на 21 століття, в Україні дівчата та жінки продовжують відчувати дискримінацію через стать. Зміни є, але вони дуже повільно вступають в дію. Досі виходять статті в журналах, які висвітлюють теми : як зробити щасливу сім’ю , або про те, як жінка має варити борщ, або займатися дітьми, а якщо вона досить активна, то вона якась не правильна. Наслідком цього є психологічне і фізичне насилля вдома. Одним словом, ця тема в мене болить, та я вирішила розповісти жінкам, в такій яскравій формі, як слід бути такою, яка ти є.

— ЗЙОМКИ КЛІПУ ЦЕ ЗАВЖДИ ДУЖЕ ВІДПОВІДАЛЬНИЙ ПРОЦЕС, ЯК ЦЕ ПРОХОДИТЬ У ТЕБЕ?
— Все ж таки, попри таку серйозну підтему, я вирішила зняти яскравий кліп, зйомки якого проходили в два етапи. Частину кліпу ми знімали в Португалії, куди поїхали з дівчатами – учасницями кліпу. Інша ж частина була зняти в Києві, з кращими танцівниками України, одним із них став Дем’ян Заіко, який зараз рве не тільки український, а й світовий Tik Tok своїми танцями. Саме він допоміг мені в створенні такої яскравої картинки в кліпі «Ми дівчата, ми такі». Ми придумали рухи, які зміг би повторити кожен та плануємо запустити такий танцювальний челендж за права жінок.

— СПІВАЧКА, ТАНЦЮРИСТ, РЕЖИСЕР – ЦЕ ВСЕ ПРО ТЕБЕ, ЯК ТОБІ ВДАЄТЬСЯ ПОЄДНУВАТИ ЦЕ ВСЕ У СВОЇЙ ТВОРЧОСТІ?
— Насправді це все тільки здається чимось дивним та неподоланим, але насправді ці сфері можна легко поєднати під словом «творчість» або «мистецтво». Тут важливий тільки професіоналізм: потрібно вчитися, працювати та творити з кращими, і тоді все видається не так складно. Наприклад, ці зйомки взагалі для мене пройшли дуже яскраво, позитивно, весело, результативно по матеріалу, бо його вийшло майже на три кліпи! Я взагалі вважаю, що це вже заслуга моєї складеної команди, моїх людей. Взагалі написання, виконання пісні та режисерство кліпу – це все частина єдиного цілого, це ніби продовження однієї справи, і коли поряд з тобою професіонали своєї справи, такі як оператор – поставник, танцюристи, які придумують нереальні речі, то мені залишається тільки запалювати їх та насолоджуватися процесом!

— «МИ ДІВЧАТА, МИ ТАКІ» ОДНОЗНАЧНО ПРО ПРЕКРАСНУ ПОЛОВИНУ СВІТУ, ЩО ТАМ РОБИТЬ ХЛОПЕЦЬ?
— Ну по – перше, це красиво… Жартую! Насправді Дем’ян дуже близький мені по духу, він також сприймає дівчат не з тієї сторони, як нас бачать усі. Для нього не головне фігура, вираз обличчя, його цікавить внутрішній світ дівчини, саме так він відібрав танцюристок у свій колектив, кожна з них оживає у танці, і краса її у танці. Хоча спочатку розмови йшли тільки про допомогу постановки простих рухів, які могли б легко запам’ятовуватися та повторюватися, але у ході співпраці, я зрозуміла, що ця людина доповнить кліп так, як ніхто не зміг би. По – перше, Дем’ян сам ломає стереотипи того, яким має бути чоловік. Тому його участь у кліпі була абсолютно логічна для нас, тим паче 50 відсотків його присутності у фінальному монтажі — це спонтанні кадри.

— В ТВОЇХ КОМЕНТАРЯХ ЧАСТО Є ЛЕГКА НОТКА ФЕМІНІЗМУ ЧИ ЗВ’ЯЗАНО ЦЕ З ІСТОРІЄЮ, ЯКУ ТИ РОЗПОВІЛА НА Х-ФАКТОРІ?
— Насправді, я так ніколи не задумувалась над присутністю цієї нотки, але я завжди намагаюся донести кожній дівчині, що творити — це нормально, що виокремлюватися з натовпу – це нормально, що бути собою – це теж нормально. І ніхто, тим паче, твоя рідна людина, яка позиціонує себе, як твій захист — не може цькувати тебе за те, що ти якась інша. Все це абсолютно придумані норми. А хто їх придумав? – Ми. Нам їх і руйнувати. Потрібно жити з собою і не ображати цей світ. Це моя філософія.

— ЩО В ТЕБЕ В ПЛАНАХ НАДАЛІ? ЧИМ БУДЕШ ДИВУВАТИ ФАНАТІВ?
— В планах дуже багато, але поки не хочу відкривати всі секрети. На даному етапі, бережіть себе та близьких.
Скоро побачимось!
Instagram: https://www.instagram.com/navka_official/
Дивитись кліпи NAVKA:

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь