Новини, Новини

Міжнародний благодійний Фонд Vital: Про волонтерство, порятунок дельфінів та допомогу ЗСУ

Уявіть собі благодійний фонд, який об’єднує серця людей, що прагнуть змінити світ навколо нас. Цей фонд має особливу місію – допомогти тваринам та дельфінам, надати їм любов, піклування та безпеку, яку вони заслуговують, а також забезпечити необхідним наших захисників.

З представниками міжнародного Благодійного фонду “Vital”, фінанси та сили якого зосереджені головним чином на захисті дельфінів та благоустрії цивілізованих притулків для тварин по всьому світу, ми познайомились у ці непрості часи. Перейнявшись співчуттям, фонд “Vital” активно допомагає Україні. Треба зауважити, що вони завдяки скромності, роблять це, не афішуючи своїх власних імен, анонімно та без пафосу.

Фонд працює на те, щоб забезпечити не тільки фізичну допомогу беззахисним тваринам, але й поширити усвідомлення про необхідність поваги та захисту їх прав. Ось лише кілька прикладів, що ілюструють діяльність цього фонду в останні роки. Вони перерахували значну суму грошей на масштабну операцію з порятунку, реабілітації та відправки дельфінів у вільне плавання.

За кордоном під опікою волонтерів фонду “Vital” опинилося 6 000 безпритульних собак. І сьогодні знаходиться у стадії підготовки до будівництва комплекс з утримання 12 000 собак, а також відкрито виробництво з виготовлення кормів для тварин.

Спільно з фондом ” Vital” український Благодійний фонд “Народжені перемагати” та Асоціація королев України організували збір коштів на підтримку воїнів, на допомогу дітям, які постраждали від війни, та на утримання службових собак.

Крім того, фондом “Vital” було придбано два автобуси. Один – для харківських волонтерів, які вивозять людей із гарячих точок. Другий – для евакуації покинутих тварин. Також вдалось відправити на фронт, в район Бахмуту, на підтримку українських бійців машину нашого вітчизняного виробництва – баггі.

Час та події останніх днів вимагають від нас ще більшої відданості. Благодійний фонд “Vital” – це приклад справжньої людяності, сили добра і віри в зміну. Він нагадує нам, що кожен з нас може мати вплив і зробити світ кращим для всіх живих істот. Допомога тваринам та дельфінам – це не тільки акт милосердя, але й показник нашої готовності брати відповідальність за нашу планету і все живе на ній.

Вам також має сподобатись...