Ейджизм проблеми та рішення: третій випуск open air подкасту «Думка дня» презентовано в українському медіапросторі

Estimated read time 1 min read

Мультиінноватока Марина Арістова презентувала другий випуск першого open air подкасту «Думка дня», який відкриває справжню свободу думки просто неба. В програмі підніматимуть гострі соціальні питання з психологом та зірковим гостем.

 

Ксенія Літвінова, Марина Арістова і Олена Шершньова

Просто неба разом з тренеркою Ксенією Літвіновою та психологинею Оленою Шершньовою на даху «OCTO tower» поговорили про актуальне. Темою другого випуску подкасту стала розмова про ейджизм.

Прямий ефір твоїми очима — унікальний формат запису подкасту, де гості безпосередні учасники рзмови.

Ейджизм, або дискримінація за віком, є однією з найбільш поширених, але часто ігнорованих форм упереджень у сучасному суспільстві. У другому випуску подкасту обговорили це явище. Розглянули, як ейджизм впливає на різні вікові групи, які стереотипи пов’язані з віком, і як ми можемо протистояти цьому негативному явищу у повсякденному житті. 

На зйомці другого випуску подкасту панувала особлива атмосфера завдяки дрес-коду, що передбачав наявність зеленого елемента у вбранні кожного учасника. Цей колір був обраний не випадково: зелений символізує зростання, гармонію та нові починання. Таким чином, зелений елемент став символом єдності та спільної підтримки у боротьбі проти ейджизму. Учасники подкасту своїм зовнішнім виглядом підкреслили важливість солідарності у створенні інклюзивного суспільства, де кожна людина, незалежно від віку, відчуває себе цінною та потрібною.

Анна Малиновська

Зіркові гості та найближчі друзі стали свідками народження першого open air подкасту «Думка дня» Марини Арістової. А також підтримали важливу соціальну ініціативу — збір громадською організації URSA, створеної для захисту прав тварин в Україні.

Марина Арістова та Лала Цукерман

На події були присутні Валентина Хамайко, Макс Леонов, Олексій Прищепа, Юла, Анна Малиновська, Ольга Саєнко, Лала Цукерман.

Наприкінці заходу Марина Арістова, Ксенія Літвінова та Олена Шершньова випустили в небо повітряні кульки у вигляді хмаринок, на яких написали найзаповітніші мрії та відпустили всі проблеми.

Тепер кожний перший четвер місяця просто неба на даху «OCTO tower» проходитимуть зйомки новаторського формату подкасту «Думка дня».

Прем’єрний випуск подкасту вже на YouTube-каналі Марини Арістової «Думка дня».

You May Also Like

More From Author